SON DAKİKA

Haber > Gündem > Erdoğan'dan canlı yayın hatası: Promptera kendini kaptırınca...

Erdoğan'dan canlı yayın hatası: Promptera kendini kaptırınca...

27 Ocak 2022 Perşembe - 11:23

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşamki NTV-Star TV ortak yayınında prompterın akışına kendini kaptırdı. Erdoğan gazetecilerin sorularını dahi beklemeden cevap vermesi gözlerden kaçmadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün akşam NTV-Star TV ortak canlı yayında Ahmed Arpat, Seda Öğretir, Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik ve Akademisyen Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın'ın sorularını yanıtladı.

Sağlık problemlerinin olduğu gündemden düşmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cevapları prompterdan okuması gözlerden kaçmadı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daha önce de prompterdan okuduğu görüntüler gündemde çok konuşulmuştu. Dün akşamki yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın soru sorulmadan cevap vermesiyle Erdoğan'ın cevapları yine prompterdan okuduğunu gösterdi.

Prompter'ın akışına kendini kaptıran Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akşener'in açıklamaları sorulmadan yorumda bulunmaya başladı. Erdoğan'ın soru sorulmadan cevap verdiğini fark eden gazeteciler Ahmed Arpat ve Nazlı Çelik araya girip, soruyu sorması dikkat çekti.

Beğendim
1
Sevdim
10
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kaplan
3 ay önce
Kemal daha beter.okuması yazması yok.:)
Turgay
3 ay önce
E ne yapalım böyle başa böyle tarak ........
Cevdet
3 ay önce
Teknigin ilerlemesi cok güzel. Birileri yazarki , birileri de okusun bunlari görecek Vatandas olursa iyi eger olmaz ise Bilgisizligin karsiligi Fakirlik ve aclik..
Doğru söz
3 ay önce
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Doğru söz
3 ay önce
84 milyonluk ülke bula bula bunu mu buldu! Ve sen Prof olacak şerefsiz, niye bu cibiliyetsizin oyunlarına senaryolarına Prof ünvanını alet edersin? Yoksa Prof' luğu haksız ve onun lûtfu ile mi aldın? Ülkemden utanıyorum! İçim ağlıyor, gözlerim doluyor... Kurtuluş savaşı şart!
DUR
3 ay önce
BUNLAR SORU SORABİLİR MI KORKUDAN A.E.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap