SON DAKİKA

Haber > Gündem > Erdoğan hasta mı? Çok konuşulacak sözler: Vücut sağlığı ciddi olarak..

Erdoğan hasta mı? Çok konuşulacak sözler: Vücut sağlığı ciddi olarak..

02 Aralık 2021 Perşembe - 16:36

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın sağlık durumu hakkında çok konuşulacak bir yazı kaleme aldı.

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu kendi sitesinde gündeme oturacak bir yazı kaleme aldı. "Zeytin Ağacı" başlıklı yazısında Rifat Serdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin iddialarda bulundu. 

"ERDOĞAN’IN VÜCUT SAĞLIĞI CİDDİ OLARAK BOZUK!"

"Erdoğan’ın vücut sağlığı ciddi olarak bozuk!" iddiasında bulunan Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, "Siz, gençliğinden beri Erdoğan’ın eşi ile beraber bir restorana, bir tiyatroya, bir çay bahçesine gidip, eğlendiklerini, kahkaha attıklarını, arkadaşlarıyla bir geziye çıktıklarını, pikniğe gittiklerini işittiniz mi?" yazdı.

"ONUN DA SAĞLIĞI BOZUK"

Öte yandan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuna dair iddialarda bulunan Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, "Bahçeli 73 yaşında! Ömrü boyunca hep gençleri kullanıp, onları kavgaya iterek kendisini arka planda tutmayı başarmış bir Ülkücü! Onun da sağlığı bozuk. Danışmanlarının yazdıklarını bile camdan yanlış okuyor." ifadelerini kullandı.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap