SON DAKİKA

Haber > Gündem > Erdoğan açıkladı, sosyal medya düzenlemesi geliyor

Erdoğan açıkladı, sosyal medya düzenlemesi geliyor

01 Temmuz 2020 Çarşamba - 14:19

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yeni doğan çocuğuyla ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yalanın, iftiranın, kişilik haklarına saldırının, itibar suikastlerinin alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şarttır... Bir an önce düzenlemeyi Meclis'e getirip sosyal medya mecralarının kontrol edilmesini istiyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuşuyor. "Haziran ayı ile ilgili ilk veriler, bu doğrultuda ümit verici gelişmelere işaret ediyor. Temmuz ile birlikte çok daha büyük bir sıçrama içine gireceğimizden şüphe duymuyoruz." diyen Erdoğan, "Yıl sonuna ulaştığımızda kayıp olarak görülen 2020'yi herkesi şaşırtan bir büyüme oranıyla kapatacağız." ifadelerini kullandı.

ErdoğanHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak ile ilgili sosyal medya üzerinden yapılan hakaret içerikli paylaşımlara tepki gösteren Erdoğan, bu konuda bir düzenleme yapmak istediklerini söyledi."Son yıllarda bu tür ahlaksızlıkların artmasında hem mecraların kontrolsüzlüğünün, hem de organize saldırıların kolaylaşmasının rolü vardır. Niçin YouTube, niçin Twitter, niçin Netflix şu bu gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzun ne demek olduğunu anlıyor musunuz?" diyen Erdoğan, "Yalanın, iftiranın kişilik haklarına saldırının itibar suikastlarının alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şarttır. Bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını kontrol edilmesini istiyoruz" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Trabzonspor Bu Sezon Şampiyon Olabilir mi?

Yorumlar


550

seref
8 gün önce
Yapilanlari tavip etmek mùmkùn degil ,insanlik disi ama bunun bir 'ama'si var maalesef insanlari kizistiran kutuplastiran, kiskirtan bir CB'ni var ùlkede bu dùzeye inilmesinin sebebi basta sizsiniz sayin C.Baskani kendinize çeki dùzen verin birlestirici olun tùm Tùrkliye'nin C.B'si olmanin zamani geldi isler çok gotùye gidiyor, bugùn varsiniz yarin yok. onemli Tùrk halki ve tabii ki T.C asla siz degil.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap