SON DAKİKA

Haber > Gündem > Cumhurbaşkanı Erdoğan hasta mı? Afrika’daki görüntüsü çok konuşulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan hasta mı? Afrika’daki görüntüsü çok konuşulacak

21 Ekim 2021 Perşembe - 15:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hasta olduğuna dair bir çok haber yapıldı. Erdoğan’ın Afrika ziyareti esnasında verdiği yeni görüntü "Erdoğan hasta mı?" sorularını bir kez daha gündeme taşıdı.

Geçtiğimiz günlerde Afrika’daki bazı ülkelere ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Angola’daki basın toplantısında verdiği görüntüler hasta olduğuna yönelik iddiaları yeniden sosyal medyanın gündemine taşıdı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son aylarda yaptığı konuşmalarda duraksayıp bazen de uyuyakalması çok konuşulmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan hasta mı soruları kamuoyunda tartışılırken bu konu yurt dışındaki basında da yer aldı.  ABD’nin ünlü siyasi haber dergisi Foreign Policy’d Steven A. Cook, Tayyip Erdoğan'ın "bir sonraki seçimlerde aday olamayacak kadar hasta olabileceğini" analiz eden bir yazı kaleme almıştı.

ERDOĞAN ANGOLA’DA UYUYAKALDI

Bu iddiaları güçlendirecek yeni bir görüntü ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta ülke ziyaretleri için Afrika’ya giden Erdoğan 18 Ekim'deki Angola Cumhurbaşkanı ile yaptığı ortak açıklama esnasında kameralar karşısında uyuyakaldı. Söz konusu video sosyal medyada gündem oldu.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kaplan
1 ay önce
Allah korusun.Adam sabah namazına kalkıyor o saatten itibaren gece yarılarına kadar mesaide.Yaşı itibariyle bukadar seyahat görüşme toplantı.Bu ülkede canını hiçe sayıp emperyalistlere meydan okuyan , darbeye meydan okuyan direnen çakallara meydanı bırakmayan .Allah nazarlardan korusun.Allah yolunu açık etsin.Dünyada Türkiyenin imajı yükselmiştir.Böyle siyasetçilere çok ihtiyaç var.
Şair.
1 ay önce
zorlanınca ülkesine sırtını dönen ihanet edenlerden olmayın.Hele vatanına ihanet edenlerin yanında asla olmayın.Aç kal fakat asla ülkene ihanet etme.Kurtuluş savaşında da bu millet bugünden daha zor şartları görmüştü.Fakat ihanet asla etmemişti.
Doğru söz
1 ay önce
İnşallah TL gibi olur, enflasyon gibi olur, demokrasi ve adaleti gibi olur, algı operasyonları gibi olur, birleştiriciligi gibi olur, haksız hapse attiklaŕından aldığını Allah da ondan alsın! Milleti maffetti. Allah da onu maffetsin! Tez zamanda olsun! Amin.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap