SON DAKİKA

Haber > Gündem > Cübbeli Ahmet'ten canlı yayında damga vuran açıklama

Cübbeli Ahmet'ten canlı yayında damga vuran açıklama

06 Mart 2021 Cumartesi - 16:18

Cübbeli Ahmet katıldığı canlı yayında "Mehdi, Yeryüzüne ne zaman inecek?" sorusuna "Mehdi de kendinin Mehdi olduğunu bilmeyecek" diyen Cübbeli Hoca "Allah onu bir gecede ıslah edecek" yanıtını verdi.

tv100'de Kayıt Dışı'na konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca'nın açıklamaları şöyle;

“Mehdi’nin çıkması yüzyılın başı. Şu anda biz 1442’deyiz. Ebu Davut hadisi her yüzün başı diyor. Mehdi 40 yaşında ilan edecek. Kendi de kendinin mehdi olduğunu bilmeyecek. Bir gecede Allah onu ıslah edecek, donatacak.

Biz burada en erkene baksak ki, bunu diyemiyorum ilmi bir şey kesin değil. Ama yüzün başı diyor. Şu anda 42 buradan var. 58 sene var yüzün başına. 

Bunda bile de olsa 5, 10, 20 sene sonra doğsa 40 sene geçse 1500'ün başında ilan edebilir en ekren. Ama burdan şu anlam çıkmasın ben 1500’ün başında çıkar demiyorum”

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

rıza
1 ay önce
Tamda düşünüp sorgulama yapıp herkesin bildiği ve her kitapta bulunan konuların olduğu kitaba 2500 lira verenler aklıma geldi.Yılmaz özdil mi satmıştı o kitabı düşünüp sorgulayan alim ve aydın kişilere.Aynı konular 100tl lik kitaptada varken 2500 lira ne iş.düşünüp sorgulayıp bunu mu buldunuz.
Serkan
1 ay önce
Tam da anlatmak istediğim bu. Amaç düşünmeyen, sorgulamayan, biat eden koyun sürüleri yratmak. Kısmende başarılı oldular. .
ALİ
1 ay önce
cahil sensin ondaki zeka sende varmı geri zekalı sayğısız
Serkan
1 ay önce
Bu cahil, dinimizi sömüren kimseleri haber yapmayın ve TV lere çıkarmayın. Bir adem kendien "Din adamı" diyor ve arka planda ticaretle uğraşıyor ve kontrol ettiği kalabalığı ve dini nüfusunu ticari faaliyetleri için kullanıyorsa o din adamı değil şarlatan ve sahtekardır.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap