SON DAKİKA

Haber > ''Cübbeli Ahmet'e şantaj yapıldı''

''Cübbeli Ahmet'e şantaj yapıldı''

09 Mayıs 2019 Perşembe - 11:29

'Jet Fadıl' lakaplı Fadıl Akgündüz'ün dolandırıcılıktan yargılandığı davada mağdurların avukatı, 'Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'ye özel hayatıyla ilgili görüntülerle şantaj yapıldığını iddia etti.

İstanbul Bayrampaşa'da Caprice Gold ve Caprice Maldivler projelerinde paraları topladığı halde inşaatı tamamlamadığı gerekçesiyle dolandırıcılıkla suçlanan ve 'Jet Fadıl' olarak bilinen Fadıl Akgündüz'ün yargılanmasına devam edildi.

İstanbul 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuksuz sanıklar Fadıl Akgündüz ile Mehmet Salih Obut katıldı. Duruşmada 23 şikayetçi daha dinlendi.

Milliyet gazetesinden Elif Altın'ın haberine göre, duruşmada söz alan 110 mağdurun avukatı Yaşar Metehanoğlu, 'Cübbeli Ahmet' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'ye özel hayatına ilişkin görüntülerle şantaj yapıldığını öne sürdü.

Avukat, Jet Fadıl'a ait Didim'deki Kapris Oteli'ni bir yıllığına kiralayarak kaldığı dönemde, özel hayatına ilişkin görüntülerin çekildiğini öne sürdü.

Avukat bu görüntülerle, Ünlü'ye yakın mağdurların Jet Fadıl hakkında şikayetçi olmaması için şantaj yapıldığını iddia etti. Metehanoğlu bu görüntülerin olduğu CD'yi mahkemeye sunmak istedi.

Ancak mahkeme dava konusuyla ilgisi olmadığı gerekçesiyle bu talebi reddetti. Mahkeme diğer şikayetçilerin ifadelerinin alınması için duruşmayı erteledi.

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap