SON DAKİKA

Haber > Gündem > CHP'li Özel'den Süleyman Soylu yorumu: 'Kendisini Saray’ın tepesine siyasi paratoner olarak atamış'

CHP'li Özel'den Süleyman Soylu yorumu: 'Kendisini Saray’ın tepesine siyasi paratoner olarak atamış'

13 Nisan 2020 Pazartesi - 12:33

İstifa kararı ile Türkiye'nin gündemine oturan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında açıklama yapan CHP grup başkanvekili Özgür Özel, 'Süleyman Soylu kendisini Saray'ın tepesine siyasi paratoner olarak atamış. Bütün tepkileri toplayacak, oradan topraklayacak' dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, istifa kararı ile Türkiye'nin gündemine oturan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için ilginç bir benzetme yaptı.

Sosyal medya hesabından kararı değerlendiren Özel, “Süleyman Soylu kendisini Saray'ın tepesine siyasi paratoner olarak atamış. Bütün tepkileri toplayacak, oradan topraklayacak’’ ifadelerini kullandı.

CHP’li Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendi sosyal medya hesabından görevinden istifa ettiğini duyurması ve ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifayı kabul etmemesine yönelik açıklamada bulundu.

“SÜLEYMAN’IN CANINI NASILSA SARAY KURTARACAK”

Soylu için ‘paratoner’ benzetmesi yapan CHP'li Özel, paylaşımında “Bugün gazeteleri açtığımızda gördük ki Süleyman Soylu kendisini Saray’ın tepesine siyasi paratoner olarak atamış. Bütün tepkileri toplayacak, oradan topraklayacak, saray eleştiriden kurtulacak, Süleyman’ın da canını nasılsa Saray kurtaracak” ifadelerini kullandı.

ozgur-004.jpg

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap