SON DAKİKA

Haber > Gündem > CHP'li Bekaroğlu'ndan İmamoğlu özrü: Gerçekten utandım

CHP'li Bekaroğlu'ndan İmamoğlu özrü: Gerçekten utandım

26 Ocak 2022 Çarşamba - 09:25

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İmamoğlu'nun balık restoranındaki fotoğrafı ile ilgili olarak "Gerçekten utandım" diyerek özür diledi.

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Pazartesi günü İstanbul’da yoğun kar yağışı sürerken bir balık restoranına gitmesine ilişkin AK Parti’li Betül Sayan Kaya’dan özür diledi.

Twitter’dan "Sayın Betül Sayan Kaya ve herkesten özür dilerim” ifadelerini kullanan Bekaroğlu, "Gerçekten utandım. Ekrem Bey, saat 18.00-19.00 arası o restorandaymış" dedi.

İMAMOĞLU TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

İmamoğlu’nun İstanbul'da yoğun kar yağışının yaşandığı saatlerde bir balık restoranına yemek yemeye gitmesi, eleştirilere neden olmuştu.

Söz konusu eleştirilere İmamoğlu, "3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu" ifadeleriyle tepki göstermişti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

güneş
3 ay önce
İMAMOĞLU yemek yemesi temel gıda maddesini alması gerekir...Yemek yememesi,beslenmemesi hastalık mikroplarını alması,tedavisi çok pahalı olur... Görevini yapar,yemeğini yer. Mutlaka yardımcıları vardır. İmamoğlu hasta olsa,yerine yardımcıları bakmayacak mı? Yemek olayını değil,projelerini yorumlayalım. İstanbul'a güçlü birimler gerekir. Birimler takviye edilmelidir. Yağan kar afeti ,bolluktur.Berekettir. Barajlar dolacak.Toprak suyu alacak..Vatandan da 20 yıllık bolluğun değerini bilmelidir. Devlet bütün ulaşım vasıtalarını seferber ediyor...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap