SON DAKİKA

Haber > Gündem > CHP kulisleri çalkalandı: Kılıçdaroğlu'ndan adaylık için kesin talimat

CHP kulisleri çalkalandı: Kılıçdaroğlu'ndan adaylık için kesin talimat

23 Mayıs 2022 Pazartesi - 10:20

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partililere “Gönlümün adayı Kılıçdaroğlu” sözünü yasakladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun söz konusu cumhurbaşkanı adaylığı sorulduğunda CHP’lilerden “gönlümün adayı” yanıtı geliyordu. Odatv’nin ulaştığı kulis bilgilerine göre, Kılıçdaroğlu “gönlümün adayı” sözünü yasakladı. Artık CHP’liler, Kılıçdaroğlu için “gönlümün adayı” açıklaması yapmayacak, “Kılıçdaroğlu CHP’nin adayı” diyecek.

“BU SAATTEN SONRA DEĞİŞEMEM”

Kemal Kılıçdaroğlu, dünkü Maltepe mitinginde “Uzun süredir söyleyecekleri elle tutulur hiçbir şey kalmadı artık. Uzun zamandır değişim rüzgarları esiyor. Türkiye değişime hazır” mesajı verdi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun dünkü konuşması “Cumhurbaşkanlığı adaylığına yeşil ışık” olarak yorumlandı. Kılıçdaroğlu miting konuşması ve miting sonrası sosyal medya mesajlarında “celladına benzememe” uyarısı yapmıştı.

Kılıçdaroğlu şunları söylemişti:

“Bana çok iyi kalplisin, kibarsın ama… diyen vatandaşlarımız oluyor. Saygı duyuyorum ancak celladımıza benzeyerek mi değişim getireceğiz bu ülkeye? Suçluya hep beraber dikleniriz. Milletime ise kibar olmaya, boynum kıldan ince olmaya devam edeceğim. Bu saatten sonra değişemem.”

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Mustafa kemal
1 ay önce
Maltepe'de heryer kandil heryer direniş diye bağırıyordu bu Atatürkçüler hicmi utanmadiniz eren bülbülün katikeriyle kol kolasiniz utan Ekrem utan Kemal tabi utanmaniz varsa bebek katili terörist seviciler
Maxim
1 ay önce
Millet ittifakı seçim almak istiyor sa Kürt seçmenin tercihlerini mutlaka göz önüne almalı , Mansur’un geçmişi belli , bırakın Kürt sevmenden oy almayı , bir çok sosyal demokrat kendisine oy vermez ,herkes hesapını ona göre yapsın
Maxim
1 ay önce
Hayatının hatası olur , mevcut cb . Her gün dua ediyor, inşallah o aday olurda , bir 5 yıl daha Sefa sürerim diyor !!!
Emice
1 ay önce
CHP - HDP Ortak adayını açıklayacak.
Analiz
1 ay önce
Sen aday ol 1 kaybetmedigin cumhurbaşkanlığı seçimi kalmıştı onu kaybet 2 reis in en kolay seçimi olur
Emice
1 ay önce
Millet ittifakinkinin adayı;Selathattin Demirtaş.
K.Atamer
1 ay önce
😁🦤Yontulacak kaz, kaynar suya kendi ayağı ile düşer🦤.😁

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap