SON DAKİKA

Haber > Gündem > Canlı yayında olay olacak iddia! Soylu'nun Sedat Peker yanıtı Erdoğan'a mıydı?

Canlı yayında olay olacak iddia! Soylu'nun Sedat Peker yanıtı Erdoğan'a mıydı?

29 Mayıs 2021 Cumartesi - 12:44

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in YouTube platformu üzerinden yaptığı açıklamalarına canlı yayında yanıt veren İçişleri Bakanı Soylu ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, KRT TV’de katıldığı programda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in hedefinde olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun konuk olduğu HaberTürk’teki programa dikkat çeken CHP’li Engin Özkoç çok konuşulacak iddialarda bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun açıklamalarında, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mesaj verdiğini söyleyen CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, “Süleyman Soylu, ‘Sedat Peker gibi ben de konuşursam yer yerinden oynar’ mesajını Erdoğan’a ve diğer yol arkadaşlarına verdi…” dedi.

Davutoğlu'ndan da aynı ima

Öte yandan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davtuoğlu da Sözcü TV canlı yayınında Erdoğan Aktaş'ın sorularını yanıtlarken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "Gerekirse AK Parti'yi yakarım" mesajı verdiğini savundu.

 Davutoğlu, "Süleyman Soylu baktı ki Sedat Peker'in ifşaatları karşısında AK Parti'den kendisine destek yok, kamuoyundan destek yok. Hatta yapılan anketlerde yüzde 90'ı bu iddialara inanıyor, yüzde 10'u İçişleri Bakanı'na dönük bir tablo var. Bu tablo karşısında AK Parti'yi, kendisini savunmak zorunda bırakacak şekilde şunu demiş oldu, 'ben gerekirse AK Parti'yi yakarım'" ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Kerim
12 ay önce
Yoo hiçte öyle bir şey demiyor Soylu.Hatta sonuna kadar Cumhur ittifakı ve sonuna kadar Erdoğan diyor.Ama birileri Peker ile aynı rüyayı görüp rüya peşinde koşuyor.Böyle algı peşinde yorumlarla insanları etkileme peşinde.
Erkan
12 ay önce
Anlamadığım olay şu .CHP genel başkanı çıkıp soylu neden istifa etsin Cumhurbaşkanı tamamen arkasında diye açıklama yapıyor.Ama aynı CHP nin yetkilisi çıkıp Cumhurbaşkanı soyluya destek vermedi diyor.Hangisi yalan konuşuyor.. CHP bu yalan dolan algı olsun ama yüzğm0z asla kızarmasın siyasetini ne zaman bırakacak.İşte gördük İmamoğlu İBB seçimlerinde aynısını yaptı Kazandı ama İstanbul hergün daha geri gidiyor.Sosyal medyada reklam yapmaktan başka icraatı yok.Artık yemeyiz bunları.Aynısı Genel seçimde olmayacak.
Halil
12 ay önce
E e bakan konuşuyor ya; 1- 17/25 in kumpas olmadığını "parasayma" makineleriyle teyit ediyor, 2- Emniyet ve valilikten şikayet ediyor, 3- 10 bin dolar alan mv ni biliyorum, size söylemem diyor, ........
Turgay
12 ay önce
Doğrudur zira durup dururken neden eski içişleri bakanının oğlunu ortaya atsın yani işin içinde başka oğullarda mı var demek istiyor.
Ümit
12 ay önce
Kim uydurduysa haindir biz bakanımızı doğru dürüst olduğuna çok eminiz
Kerim
12 ay önce
Yoo hiçte öyle bir şey demiyor Soylu.Hatta sonuna kadar Cumhur ittifakı ve sonuna kadar Erdoğan diyor.Ama birileri Peker ile aynı rüyayı görüp rüya peşinde koşuyor.Böyle algı peşinde yorumlarla insanları etkileme peşinde.
Aliaga
12 ay önce
Allah aşkına kim ne konuşacaksa konuşsun da - konuşursam diyenler değil de- şu yer yerinden bir oynasın artık,

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap