SON DAKİKA

Haber > Gündem > Camide vaaz sırasında 'biz açız aç' sesleri! Valilik açıklama yaptı

Camide vaaz sırasında 'biz açız aç' sesleri! Valilik açıklama yaptı

21 Ocak 2022 Cuma - 17:13

Burdur'da cuma namazı vaazı sırasında camiye giren Z.D. isimli bir kadın, “Biz açız aç” diye bağırdı. Valilik ise açıklamasında kadının alkollü olduğunu ihtiyaçları için çalışma yapılacağı belirtti.

Burdur’un merkeze bağlı Pazar mahallesinde bulunan Ulu Camii’ne giren 43 yaşındaki Z.D. isimli bir kadın vatandaş, “Burada dünya kadar emekli var ve biz açız aç” diye bağırdı.

Z.D. isimli kadının bağırması üzerine yanına giden cami cemaati, kadını dinledi.

Cami dışında bağırmaya devam eden kadın daha sonra gözlerden kayboldu. 

Burdur Valiliği ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Z.D. isimli vatandaşın olay anında alkollü (2.32 promil) olduğu tespit edilmiş, vatandaşın tedavi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Valiliğimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır.” ifadelerini kullandı.

Valiliğin açıklaması şöyle: 

“21/01/2022 tarihinde İlimiz Merkez Ulu Camii’nde Cuma Namazı öncesi vaaz esnasında Z.D. isimli bayan bir vatandaşımız cami içerisinde cemaate hitaben bazı söylemlerde bulunmuştur. Adı geçen ile ilgili yapılan incelemede; Z.D. isimli vatandaşın olay anında alkollü (2.32 promil) olduğu tespit edilmiş, vatandaşın tedavi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Valiliğimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

sedi
4 ay önce
hocada isyan etme kunahtir demistir .
ALLAHİN EVİNDE
4 ay önce
camide ibadet edilir. orda söylenecek şey değil. ayrıca propoganda yerideğil namazını kıl evine git siyasEt yeri ASLA OLAMAZ. KİM OLURSA OLSUN ALLAHİN EVİ KİŞİ VE KİŞİLER KÖTÜLENEMEZ
Turgay
4 ay önce
CB eline mikrofonu alıp vaaz !! verince normal oluyor ama insanlar açım deyince propaganda oluyor öyle mi. İşin en kötüsü ne biliyor musun , insanın vicdanını kaybetmesi.
kaplan
4 ay önce
Dünya krizde ve herkes köşesinden kıyısından etkileniyor.Zor şartlarda yaşayan çok vatandaşımız var.Fakat uslup ve yer yanlış.Orada ibadet eden insanlara saygısızlık yapılmamalı.Devletin Bu işlere bakan çeşitli kurumları var.Üzüntü verici bir durum.
sedi
4 ay önce
dunya krizde degil . sizin kanallariniz a haber in yalanlari ile dunya krizde oluyor .
aç yazık
4 ay önce
demek camiye kadar aksadı bu işler belkide aç allah bilir alkollu olduğu doktor tespit etmişti hemen bır kılıf uydurmayın.
Doğru söz
4 ay önce
Saçmalamayin! Alkollü olanın tedavisi ne ki? Ben size söyleyim, gerçekten alkollü olan rol yapmaz, tam aksine gerçek içini ve hislerini yansıtır. Keşke siyasiler de alkollü iken veya yalan makinasına bağlı iken konuşturulsalar!
Doğru söz
4 ay önce
Ne oldu? İsyan eden kadın olunca terörist, PKK'li , FETÖ'cü vs. çamuru atamadınız da ata ata sarhoş çamuru mu atabildiniz? AKP siz deşifre oldunuz. Ancak ve anxak sizin iftira ve hikâyekerinize inanan zircahillere oynuyorsunuz. Gerisi size inanmıyor.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap