SON DAKİKA

Haber > Gündem > Benzin fiyatları ortalığı karıştırdı! Yarkadaş ve Par birbirine girdi

Benzin fiyatları ortalığı karıştırdı! Yarkadaş ve Par birbirine girdi

25 Ocak 2022 Salı - 14:31

Enerji Bakanı Fatih Dönmez'in benzin fiyatlarında Avrupa mukayesesi ortalığı karıştırdı. Gazeteci Barış Yarkadaş ile Kübra Par, birbirine girdi.

Enerji Bakanı Fatih Dönmez, Habertürk canlı yayınında Kübra Par'ın konuğu oldu. Bakan Dönmezz'in akaryakıt fiyatlarında Avrupa mukayesesi ortalığı karıştırdı. 

Bakan Dönmez, "Benzini en ucuz kullanan ülkeyiz. Avrupa’da ortalama 26 lira. Türkiye’nin iki katına yakın" dedi.  Bakan Dönmez'in sözlerinin ardından, gazeteci Barış Yarkadaş, Kübra Par'a yüklendi.

YARKADAŞ: KÜBRA PAR BOŞ BOŞ DİNLEMİŞ!

Yarkadaş sosyal medya hesabından, "Gazeteci de bu sözleri boş boş dinlemiş… Aklına “Ne ilgisi var? Bu nasıl mukayese?” demek gelmemiş.. Tabii dert gazetecilik olmayınca, normal…" paylaşımı yaptı. 

KÜBRA PAR: "VERDİĞİN KULİS BİLGİLERİ YANLIŞ ÇIKIYOR: ÖZÜR DİLE"

Yarkadaş'a sosyal medya hesabı üzerinden cevap veren Habertürk sunucusu Kübra Par ise, "Verdiği pek çok kulis haberi yalan çıkan, kariyerini üfürme habercilik üzerine inşa eden Barış Yarkadaş’tan gazetecilik dersi alacak değilim. Önce aç programı izle, itiraz ettiğimi gör. Sonra da bir parça utanma duygun varsa özür dile!" ifadelerini kullandı.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
2
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

insaf
3 ay önce
ayıp yahu bu nasıl kıyaslama, euro tl değeri aynımıdır? insaf. dalga geçmeyin bizimle.
ucuz mu?
3 ay önce
şu hale bak, yazıklar olsun!
vatandaş
3 ay önce
beğenmediğiniz komşu yunanistan da kişibaşına düşen milli gelir 35bin dolar, bizde bütün matematik hilelrine rağmen 7 bin dolar şimdi sayın bakan bizim alım gücümüzle yunanistanı yada avrupa ülkelerini mi karşılaştırıyor. akıl ziyanlığı denlen şey bu olsa gerek. eğer bir ülkenin gençleri o ülkenin vatandaşı olmaktan utanır hale gelmişse yönetenler kendilerine bi soru sorması gerekmez mi. yada yönetenleri koşulsuz destekleyenler oturup düşünmesi gerekmez mi?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap