SON DAKİKA

Haber > Gündem > Bakan Koca açıkladı! 5 ilimizde kırmızı alarm!

Bakan Koca açıkladı! 5 ilimizde kırmızı alarm!

03 December 2020 Thursday - 09:09

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son iki haftada İzmir ve Konya'da yüzde 50, Adana, Samsun ve Ordu'da yüzde 100 Kovid-19 vaka artışı olduğunu belirterek, "Başta İzmir, Adana ve Samsun olmak üzere, bu illerimizde hastanelerimiz ve sağlık personelimiz büyük bir yükün altında." ifadesini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin  Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İzmir, Adana, Samsun, Bursa, Ordu, Gaziantep ve Konya il sağlık müdürleriyle çevrim içi görüştüklerini bildirdi.

Ordu'da alarm! Acil durum dışında ameliyat yapılmayacak
Bu illerde salgının seyrini yakından takip ettiklerini vurgulayan Koca, şunları kaydetti:

"Son iki haftada İzmir ve Konya'da yüzde 50 vaka artışı, Adana, Samsun ve Ordu'da yüzde 100 vaka artışı var. Başta İzmir, Adana ve Samsun olmak üzere, bu illerimizde hastanelerimiz ve sağlık personelimiz büyük bir yükün altında. Salgınla mücadelede fedakarlık sınavımız devam ediyor."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
Sn Koca, senin konuşmalarının etkileme gücü vallahi da billahi da YOK! Basit yorumsuz haber sunar gibi veri ve cümleler sarf ediyorsun! Sen söyle, bu konuşmalarla neyi kimi etkiliyorsun? Ha sn ahalimiz en çok kimi görür kimi duyarsa onu en möhim sanır dersen o başka. Sen haklısın derim ..

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap