SON DAKİKA

Haber > Gündem > Bahçeli: “Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur“

Bahçeli: “Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur“

19 November 2020 Thursday - 01:09

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır” dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur. Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır. Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir." ifadelerine yer verdi.

Bahçeli, açıklamasının devamında şunları kaydetti:

"Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır. Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir. Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır”

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Kırımtay
2 ay önce
Sen yaşlandın MHP yi bırak mafya babalarına arkanı dayama Sedat’ı da yanına al tam bir çete oluştur Bali bunlar mafya değilde ne sana yapılsa ülkücü ülküdaşım mı diyeceksin bunla mafya kime yutturacaksın
Ahmet
2 ay önce
Alaattin Çakıcı adamın hasıdır ama sen davamızı AKP ye hizmet eden bir kurum haline getirdin.Yazıklar olsun.
inquisitive
2 ay önce
akp ve mhp liler dava dava deyip dururlar yillardir, kimse de dogru durust nedir ne davasidir bilmez, kendileri de bilmez aslinda, cahil kalabaliklarin agzina sakiz lazimdir sadece, davalari ortaya cikti simdi, eski organize suc liderinden esbaskan yaratmakmis davalari, bu da oldu bu ulkede, ne kadar utansak azdir.
Doğru söz
2 ay önce
Bu ülkedeki en hastalıklı konuşan lider Bahçeli değil mi? Hasta kendini bilmiyor. Hatta hastalığını marifet sanıyor. Kendinden daha zavallılarda kabul da görüyir. Sen kendini bağımsız bir pisikiyatriste sor! Hasta değil derse ben kellemi keserim. Ana görünen köy klavuz istemez.
VAY BEEEE
2 ay önce
Çakıcı'nın yazdığı o aşağılık mektubu, ben sana yazsaydım ne olurdu...savunduğun adam ve mektubuna bak.....çok yakışıyor...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap