SON DAKİKA

Haber > Gündem > Azerbaycan halkının parasını kim yiyor? Sedat Peker'den flaş paylaşım

Azerbaycan halkının parasını kim yiyor? Sedat Peker'den flaş paylaşım

16 Haziran 2021 Çarşamba - 16:54

Sedat Peker sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Azerbaycan'a ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Sedat Peker'in gündemi sarsan açıklamaları hız kesmeden devam ediyor. Twitter hesabından yaptığı paylaşımda  Azerbaycan üzerinden kendisine gelen eleştirilere cevap veren Sedat Peker, "40 yaşından küçük kardeşlerim bana diyorlar ki sen Azerbeycanla alakalı konuşup Ermenistan’a hizmet ediyorsun. Bu çok aptalca bir yorum . Ben diyorum ki Azerbaycan’a çok daha fazla yardım etmemiz lazım. Azerbaycan halkının parasını zaten yiyen yiyor. Bir de bizim yamyamlar gidince Azerbaycan halkı daha da kötü durumda kalacak. Bari biz de onların parasını çalmayalım yani onlar bizim öz kardeşimiz diyorum." ifadelerini kullandı.

Sedat Peker'in, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın Azerbaycan’da olduğu sırada böyle bir açıklama yapması kafaları karıştırdı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Temel
7 ay önce
He peker sen servetini nasıl yaptın onu açıklasana 40 yaşındn küçük arkadaşlara.Hangi sanayi kolunda fabrikaların var.Ne iş yaparak milyonlar kazandın..Devletten ne istedin de alamayınca birilerine piyon oldun..Seni hangi akp kiler kovdu kaç kere..Sen onlara yaranmak için 15 temmuzu nasıl kullanmak istedin..Ama yine sana kimse yüz vermedi..Bırak yüz vermeyi operasyon başlattı..bunları anlat namuslu isen..ama sende lafı var kendi yok
Ahmet
7 ay önce
Temel efendi boş konuşma,adam suç örgütü ama zamanında zorla AKP ye topladığı oyları,oluk oluk kan akacak dediği zamanı konuş ve bu adama koruma polisi verdiklerinde senin için güzeldi değilmi. Yandaşlık yapma. Ben Sedat Peker i asla savunmuyorum ama kılavuzu karga olanın misali.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap