SON DAKİKA

Haber > Gündem > AKP'li kadın ''Atatürk haklıymış''

AKP'li kadın ''Atatürk haklıymış''

26 Mayıs 2022 Perşembe - 13:15

"Hadi Soralım" isimli Youtube kanalı yayınladığı sokak röportajında AKP’li kadının “Atatürk laikliği getirerek çok iyi yapmış” dediği görüldü.

"Hadi Soralım" isimli Youtube kanalının mikrofon uzattığı vatandaş "Ben gerçekten öyle düşünüyorum, ateist gelsin. Ülkeyi güzel yönetsin, inancı olmasın hiç önemli değil ama adaleti tesis etsin oyum onadır" dedi.

Röportajı gerçekleştiren muhabirin "Daha önce farklı mı düşünüyordunuz?" sorusuna "Evet" diyen vatandaş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Alnı secdeye değiyor, vicdan sahibidir, merhamet sahibidir diye düşünüyordum. Ama tamamıyla benim bu düşüncem altüst oldu. Kesinlikle, bu düşüncemin yanlış olduğunu anladım. Bence; gerçekten Atatürk laikliği getirerek çok iyi yapmış, dinle devlet işlerini ayırmakta. Demek ki bu kadar tehlikeliymiş.

Çok zekice alınmış, ileri görüşlü olduğunu ispat eden bir karar laikliği tesis etmesiymiş, bunu bir dindar olarak söylüyorum"

Beğendim
6
Sevdim
4
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

KALEDAR
1 ay önce
ALLAHIN İPİNE TUTUNANLAR KURTULAŞA ERECEKTİR.
Pir Sultan
1 ay önce
Gafil gezme saskin,bir gün ölürsün Dünya kadar malin olsa ne fayda. Fikri hür vicdani hür nesillere selam olsun.Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.gerisi palavradan ibaret.Bayanin her söyledigine katılıyorum.
Ata atan
1 ay önce
Sormak isterim sadece şapka takmadığı of bombalarkendemi haklıydı
Mustafa
1 ay önce
İbretlik bir video,hala bu akp zihniyetine oy verenlerin nasıl bir vabalın altına girdiklerinin acık durumu.
Atam
1 ay önce
Şapka takmadı diye Of u bombalatmışmış. Kafaya bak. Geberen fesli deli den aldın bu kafayı. Atatürk deyince birseyler oluyor senin gibilere. Ne oldu. Yunan i denize dökmesi mi zoruna gitti İngiliz zirhlısına sığınan hain Vahdettin i kovması mi. Yoksa vatan haini İskilipli Atıf i asmasi mi. İngiliz uçaklarından İngiliz mandasını kabul edin yazıları attıran hain İskilipli Atıf. Az Türk olun vatansever olun. Dininizi vatanınızı bayrağinizi namusunuzu kurtaran Atatürk ün kıymetini bilin. Yobazlar
Osman Biligili
1 ay önce
Dinini bilmeyen cahiller.Kimsin din adina konusuyorsun.Yanlislarini hükümetin soyle.Din adina konusma.Hukum Allah'in.Siz kimsinizki Allah"a bu devlet islerinde bize karisamazsin dersiniz? Kur'an-i sadece okuyup kaldirmayin kenara.Allah ne istiyor birde manasini oku.
Osman dayı
1 ay önce
Örümçek kafalı adamlar madem Devlet işleri din ile olursa Afganistanın durumu ortada gidin orda yaşayın,Atatürkün hür ve demokratik sistemi size haram zıkkım oksun
Serkan
1 ay önce
Vayyy birde OF bombalanmış ha..... Kendi tarihinizi "keşke yunan kazansa idi" diyen adamdan öğrenirseniz böyle olur. CAHİLLER......
Doğru söz
1 ay önce
Lâikliğin gidişi ülke insanının bölünmesidir. Liyakatın yok oluşudur. Dinin de süistimalidir. RTE yi nerede ise mesih yapmışlardı. İlâh yapmışlardı. Lânet olsun. Islâm fiyor ki Allah'tan başka ilâh yoktur. AKP müdlüman değil. Müslüman sömürücüdür.
Burak
1 ay önce
Aynen değerli kardeşim,bu akp zihniyeti yönetimi bize çok şeyi ibretlik şekilde gösterdiki,din ile devlet işleri bir arada yürümüyor,vede dini kullanarak nasıl soyuluyoruz.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap