SON DAKİKA

Haber > AK Partili vekil Trabzonsporluları kızdırdı!

AK Partili vekil Trabzonsporluları kızdırdı!

12 Aralık 2018 Çarşamba - 16:41

AK Partili milletvekilinin Fenerbahçe paylaşımı Trabzonspor taraftarını kızdırdı.

Trabzonsporlu olarak bilinen Ahmet Hamdi Çamlı, geçen günlerde, sosyal medya hesabından, Fenerbahçe'nin durumu ile ilgili olarak bir paylaşımda bulunmuştu. Fenerbahçe'nin Akhisarspor'a 3-0 yenilerek, düşme potasına girmesinden sonra Çamlı, "Fenerbahçe düşme hattında! Bu tabloya, Trabzonspor bile razı gelmez, benim rakibim güçlü olmalı der! Yazık, Türkiye’nin kadim asırlık markası bir takımın bu hallere düşmesi, düşürenlerin utancıdır, Koç'luk değil, Reis'lik ve ruh başarıyı getirir" diye yazmıştı. Çamlı, paylaşımında Fenerbahçe'yi de etiketlemişti.

Bu twit kısa süre içerinde sosyal medyada yayıldı ve Trabzonspor taraftarı tarafından tepki ile karşılandı. Hem Milletvekili olarak hem de Trabzonspor taraftarı olarak konuyu bu şekilde yorumlaması sonrası Çamlı’ya tepkiler geldi.

Bir tepki de taraftarlar derneği’nden

Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Çamlı'nın mesjını üzülerek karşıladıklarını ifade etti.

Dernek tarafından yapılan açıklamada, Çamlı için, "Fenerbahçe kulübünün şu anki durumu hakkında yorumlarda bulunması milletvekili ve Trabzon kimliğine yakışmadığını dile getiriyoruz" diye belirtildi.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap