SON DAKİKA

Haber > Gündem > AK Parti ve CHP milletvekili canlı yayında birbirine girdi

AK Parti ve CHP milletvekili canlı yayında birbirine girdi

25 Ekim 2021 Pazartesi - 10:47

TV100'de ekranlarında Hande Aydemir'in moderatörlüğünü yaptığı Şimdi Konuşalım programına konuk olan CHP İstanbul Milletvekili Avukat Turan Aydoğan ve AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram canlı yayında birbirine girdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram, CHP İstanbul Milletvekili Av. Turan Aydoğan, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu; Hande Aydemir ile Şimdi Konuşalım programına konuk olarak gündemi TV100'de değerlendirdi. AK Partili Serkan Bayram ve CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan'ın tartışması programa damga vurdu.

Geçtiğimiz hafta 10 büyükelçinin Osman Kavala için "Derhal serbest bırakılmalı" bildirimi gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor.

ABD Başkanı Biden'ın G20 Kongresi'ne, "Ulusal Acil Durum Kararnamesi'ni gönderiyor" diyen Aydoğan, "Biden onunla beraber şu açıklamayı yapıyor, 'Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri'nin dış politikasına ve ulusal güvenliğine tehdittir!' yiyecek misiniz bu ifadeyi? Açık söylüyorum biz bunu kabul etmeyiz, asla kabul etmeyiz. Bu açıklama yapıldı seyrediyorsunuz. Türkiye'yi, IŞİD ile mücadeleye zarar vermekle, yani IŞİD ile taraf olmakla, sivillerin hayatını tehlikeyi atmakla, bölgedeki barışı, istikrarı ve güvenliği zedeleyen bir tehdit unsuru olarak tarif ediyor. Neden ağzınızı açmıyorsunuz. Sayın Cumhurbaşkanı'nın tek bir laf ettiği yok. Bunları yutacak mısınız?" ifadelerini kullandı.

SERKAN BAYRAM: BİDEN VE AMERİKA AVUKATLIĞINA SAVUNMA!

Turan Aydoğan'ın sorularına karşılık, "Biden ve Amerika avukatlığına savunma" diyerek tepki gösteren Bayram, "Ulusal onurunu Cumhurbaşkanı savunuyor. Amerika bu tip işlere gireceğine F-35'leri versin. Ucuz şovmenlik yapma Turan Bey" dedi.

"2023'DE GÖRECEĞİZ!"

Serkan Bayram, CHP'li Turan Aydoğan'a, "Bekleyin az kaldı, 2023'de göreceğiz kim yalancı, kim ülke onurunu koruyor" dedi.

"Millet açlıktan ölüyor, ne anlatıyorsun burada?" diyen Aydoğan'a cevap veren, Bayram, "Samimiysen milletimle telefon numaranı paylaşırsın! Er mi yaman bey mi yaman! Ucuz siyaset yapmayın!

Türkiye’de açlık sorunu yoktur, lüksünü kaybetme sorunu vardır" dedi. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Osman
1 ay önce
Algı merkezi onlardır.Halkımız hala daha şu lafı söyleyebiliyor.Efendim muhalefettten kime oy vereyim.Aklım almıyor hergün geriye gidiyorlar sanki çok güzel bir iş yapmışlar gibi hala daha akp yi destekliyorlar.Yahu bitiyoruz ülkede kıtlık yaşarsakmı bu adamın elinden ikdidarını alacağız anlamakta zorlanıyoruz.Fındık geçen sene 27 tl den satıldı bu sene 25 zor gördük.
Doğru söz
1 ay önce
CHP li vekil ABD şunu şunu söylüyor niye RTE ve AKP Türkiyeyi savunacak cevap vermiyor diyor. AKP li vekil de ABD nin avukatlığını yapma diyor. Güler misin ağlar mısın? Ben AKP li vekil olsam değil TV ye sokağa bile çıkmam. AKP nin savunulacak nesi kaldı. Zaten AKP li vekiller AKP yi savunamiyor. Sadece cehalete CHP den nefret edecekleri birşeyler ezberleteyim derdinde. Yani sadece Cehaleti kullanma derdindeler.
Mustafa
1 ay önce
BU AKP LİLER BU ÜLKEDE YAŞAMIYORLARMI HİÇ SOKAĞA ÇIKMIYORLARMI.
Osman
1 ay önce
Ben şu an akp milletvekili olsam hiç konuşamam. halk fakirlikten kıvranıyor zamlar almış başını gidiyor pahalılık had safhada ama onlar çıkıp akp yi savunuyorlar biraz insaf etsinler .hiç konuşmasınlar yeterli

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap