SON DAKİKA

Haber > Gündem > AK Parti Meclis üyesinden CHP Meclis üyesine silahlı saldırı!

AK Parti Meclis üyesinden CHP Meclis üyesine silahlı saldırı!

26 Mayıs 2020 Salı - 09:41

AK Parti Belediye Meclis Üyesi İbrahim Eken'in, CHP'li üye Sonay Ergül'ün aracını kurşunladığı iddia edildi.

Gazete Duvar’dan Elvan Yılmaz’ın haberine göre, Sonay Ergül, dün gece yayladaki evinden özel aracıyla Kargı’ya giderken, AKP Belediye Meclis Üyesi İbrahim Eken ve AKP Belediye Meclis Üyesi Abdulaziz Akgül’ün oğlu İbrahim Akgül’ün silahlı saldırısında uğradı.

İddiaya göre, Ergül’ün aracının önü kesilerek ateş açıldı.

SONRA DA TAŞLAMIŞLAR

Olay yerinden kaçmasına rağmen şahısların kestirme yoldan tekrar önüne geçtiklerini ve bu defa İbrahim Eken, İbrahim Akgül ve sonradan gelen kişiler tarafından aracının taş yağmuruna tutulduğunu söyleyen Sonay Ergül “Kaçarak canımı zor kurtardım” dedi.

"SERBEST BIRAKILDILAR"

Sonay Ergül, daha sonra jandarmaya haber verdiğini ifade ederek, “Jandarmanın incelemesi sonucunda olayda kullanıldığı tahmin edilen bir adet tabanca İbrahim Eken’in aracında, olayın meydana geldiği bölgede ise yüz adet tabanca ve tüfek boş kovanı bulundu. Şikayetçi olduğum kişiler ifadeleri alındıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldılar” ifadelerini kullandı.

Ergül, söz konusu olayın belediye meclisinde geçen bir tartışmanın ardından yaşandığını ileri sürdü

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap