SON DAKİKA

Haber > Ahmet Hakan: ''İzninizle biraz edepsizlik yapacağım Bülent Arınç''

Ahmet Hakan: ''İzninizle biraz edepsizlik yapacağım Bülent Arınç''

02 Temmuz 2019 Salı - 12:24

Arınç'ın maaş çıkışına tepki gösteren Ahmet Hakan "Milletin vergisiyle ödenen maaşların milletin ilgi alanına girmesinden daha doğal bir şey olmaz, olamaz. Bunu idrak etmekle yükümlüsünüz Sayın Arınç." dedi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyeliğine getirilen Bülent Arınç, Köksal Toptan, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin ile Yıldırım Akbulut’un Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile yaptıkları toplantıda maaşlarının 13 bin liradan 18 bin liraya çıkarılması kamuoyunda tepki çekmişti.

Bülent Arınç da gelen tepkiler üzerine, Habertürk’te yayınlanan programda, konuya ilişkin soruya “Benim ne alacağımı ben düşünmüyorum ki nitekim bazı edepsizler bunun üzerine yorum yapsınlar. Milletvekili ne kadar alıyor, emeklisi ne kadar maaş alıyor seni ne ilgilendiriyor kardeşim?” cevabını verince Ahmet Hakan'dan çok sert bir eleştiri yazısı geldi. 

"BİRAZ EDEPSİZLİK YAPACAĞIM"

"İzninizle biraz edepsizlik yapacağım Bülent Arınç" diyen Ahmet Hakan  "Babanızdan harçlık alırsınız, kimseyi ilgilendirmez. Özel sektörde çalışırsınız, kimseyi ilgilendirmez. Ama milletten alıyorsanız milleti ilgilendirir Sayın Arınç! Milletin vergisiyle ödenen maaşların milletin ilgi alanına girmesinden daha doğal bir şey olmaz, olamaz. Bunu idrak etmekle yükümlüsünüz Sayın Arınç." diye yazdı.

Eleştirilerini sürdüren Hakan " Eskiden bu ülkede generallerin maaşlarını sorgulayanlara “edepsiz” falan derlerdi... Yoksa bu ülkenin eski generallerine falan mı özeniyorsunuz Sayın Arınç." diye sordu. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

yazık
16 gün önce
Her taşın altında ARINÇ var , içeri atılması gereken şahıs devletin üst kademelerinde görevlendiriliyor ?
ŞAFAK ŞAFAK
16 gün önce
CUMHURBAŞKANLIĞI İSTİŞARE KURULU NE İŞE YARIYOR, BİLİM VE TEKNOLOJİ Mİ ÜRETİYORLAR YOKSA S 400 MÜ ÜRETİYORLAR ALLAH AŞKINA BANA BUNU ANLATSIN.BOŞU BOŞUNA MAAŞ ALMAK HEMDE İŞSİZLİĞİN KOL GEZDİĞİ ZAMANDA BU MİLLET SİZE BUNU HELAL ETMEZ . BENİM HAKKIM GEÇİYORSA HARAM ZIKKIM OLSUN EMİ? EDEPSİZ

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap