SON DAKİKA

Haber > Gündem > Afgan genç kız Özdağ'ın videosuyla, Türklere hakaret ve beddua yağdırdı

Afgan genç kız Özdağ'ın videosuyla, Türklere hakaret ve beddua yağdırdı

23 Haziran 2022 Perşembe - 13:35

Türkiye'deki kaçak Afganlarla ilgili tartışmalar devam ederken TikTok üzerinden yayın yapan bir Afgan genç kız, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ın görüntüleriyle başlayan paylaşımında Türkiye'ye yönelik hakaretleri ve bedduaları ile büyük tepki çekti.

Sosyal paylaşım sitesi Tiktok'ta paylaşım yapan "madoghawsi2412" kullanıcı isimli Afgan kadın yayınladığı videoda Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın "Göndeririz, bir sene içinde göndeririz hepsini burası bizim vatanımız" dediği anları paylaşarak "Çok yazık. Bunu unutmayın. En yakın zamanda ülkeniz batacak, en dibine kadar batacak. Kalacaksınız böyle. Bir tane Afgan kötü bir şey yaptı diye binlerce Afganın ağzından ekmeğini alıyorsunuz. Biticeksiniz inşallah ve bu olacak" dedi.

 

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
3
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
1 ay önce
Yazık-yazık ülkemi ne hale getirdiler. Cahil, bize sığınan kişi bile bizden hesap sorabiliyor ve bize lanet okuyor. Hiç bir yetkilide "kalkım gelmeseydin, şimdi doğru ülkene" deyip göndermiyor. YAZIK YAZIKKKK
Erdal
1 ay önce
Ne Türkiyesi ya o kafada olan faşistlere kızın sözü..
Atam
1 ay önce
Az kaldı. Doooğru ülkelerine. Herşey çok güzel olacak.
k.atamer
1 ay önce
aynı algıyı milyonlarca avrupada ikamet eden vatandaşlarımıza içinde yapın yapın o zaman...buna siyasi çöplük kokoşları denir.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap