SON DAKİKA

Haber > Gündem > Abdurrahman Dilipak'tan dikkat çeken sözler: Faturasını ödeyecekler

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, koronavirüs hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda bulunan  Dilipak, "Bugün bu işin sorumluları hep hatırlanacak, kınanacak ve bugünkü kişiler ve kurumlar da bunun faturasını ödeyeceklerdir." diyerek fikrini beyan etti.

Koronavirüs ve koronavirüs aşısı hakkında gündemi sarsan açıklamalar yapan Dilipak eleştirilerini yineledi. Sosyal medya paylaşımında koronavirüs pandemisinin uğruna ekonomi ve sağlık sisteminin çökertildiğini ve buna sebep olanların hesabını vereceğini yazdı.

İşte Abdurrahman Dilipak'ın paylaşımı:

"Bu CoVID yalanı uğruna ekonomi ve sağlık sistemi öyle bir şekilde hasta edildi ki, CoVID yalanının sebeb olduğu sağlık sorunları daha yıllarca insanımızın başını ağrıtacak sağlık sistemine ve ekonomiye ağır faturalar ödetecek. Zararın neresinden dönülürse kardır.

Bugün yaşananlar sebebi ile bu konu yıllarca gündemde kalacak, bugün bu işin sorumluları hep hatırlanacak, kınanacak ve bugünkü kişiler ve kurumlar da bunun faturasını ödeyeceklerdir."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap