SON DAKİKA

Foto Galeri > Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

29 Haziran 2021 Salı - 12:14

Son olarak rol aldığı fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile büyük bir çıkış yakalayan Pelin Akil Altan, sosyal medya sayfasından paylaştığı fotoğraflarla sık sık gündem olmaya devam ediyor.

1 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

Kendisinden dört yaş küçük meslektaşı Anıl Altan ile birlikteliğini beş yıl önce evlilikle taçlandıran Pelin Akil (35), üç yıl önce ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına aldı.Mutlu evlilikleri devam eden ünlü çift, kızlarıyla geçirdikleri anları sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşıyor.

2 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

Güzel oyuncu son olarak, siyah bikinisiyle verdiği ayna pozu ile takipçilerinin karşısına çıktı. İki çocuk annesi Akil'in fit görüntüsü ile oldukça fazla beğenildi.

3 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

LİNA İLE VİDEOSUNU PAYLAŞTI

Geçtiğimiz haftalarda rol aldığı diziden ayrılmasıyla soluğu ailesiyle tatilde alan Akil, son olarak kızlarından Lina ile yürürken çektiği videoyu takipçileriyle paylaştı.

4 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

Kızını kucağında taşıyan ve onunla aynı hareketleri yapan güzel oyuncunun paylaşımı büyük ilgi görürken; Pelin Akil, bunun video üzerine bir takipçisinin, kendisini ikizleri arasında ayrımcılık yapmakla suçlamasını ifşa etti.

5 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

YORUMU İFŞA ETTİ

Akil, takipçisinden gelen "Bunu kucağından ne zaman indireceksin. Biraz da Alin'i kucağına al, garibim ana kucağını hissetsin" mesajını; "Yazık ya ne diyeyim böylelerine? Allah'ım karşılaştırma yarabbim" diye paylaştı.

6 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

"ALİN KUCAK SEVMİYOR"

Sonrasında bir video çeken oyuncu, "Birkaç tane de kızıyorsunuz ama öyle hissettiriyorsunuz' diyen var. Arkadaşlar Alin kucak sevmiyor. Alin, kucağa alınınca inmek istiyor. Bunu açıklamama gerek mi var? Onunla da başka şeyler yapıyoruz. Birbirimize koşup sarılıyoruz."

7 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

"Ama kucak sevmiyor. Bunu açıkladığıma inanamıyorum. İnsan çocuklarını ayırabilir mi? Ve bunu yazanlar anneler, inanılmaz. Bakıyorum bazen sayfalarına tek çocuğu var. İki tane çocuğun olunca mı anlarsın diyeyim? Ne diyeyim?" ifadelerini kullandı.

8 / 8 Pelin Akil'den siyah bikinili ayna pozu!

"BİR BİTMEDİNİZ!"

Akil, sözlerine; "Bir ara da tam tersini söylüyorlardı. 'Lina'ya çok ilgisizsin, hep Alin kucağında' falan diye. Çünkü karakterleri değişiyor. Bir bitmediniz ya gerçekten. O gözle izleyenler bakanlar. İnsan çocuklarını ayırabilir mi? Onlar ikisi de benim canım yani" diye devam etti.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap