SON DAKİKA

Foto Galeri > Jennifer Lopez şov yaptı!

Jennifer Lopez şov yaptı!

01 Ocak 2021 Cuma - 12:20

'2020 Kahramanları' adıyla Kovid-19 salgını ile mücadelede ön saflarda bulunan sağlık, acil müdahale ve diğer temel hizmet sektöründen yaklaşık 40 kişi, aileleri ve sevdikleriyle sosyal mesafeyi gözeterek, Times Meydanı'nda kutlamaları izledi.

1 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

'2020 Kahramanları' adıyla Kovid-19 salgını ile mücadelede ön saflarda bulunan sağlık, acil müdahale ve diğer temel hizmet sektöründen yaklaşık 40 kişi, aileleri ve sevdikleriyle sosyal mesafeyi gözeterek, Times Meydanı'nda kutlamaları izledi.

2 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

New York Polis Teşkilatı (NPYD), Times Meydanı'nın etrafını barikatlarla çevirerek olası saldırılara karşı güvenlik önlemleri alırken, kutlamalar için alana girmek isteyen kişilere de izin verilmedi.

3 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

BU YILKİ TEMA '2020 KAHRAMANLARI'

Bu yılki teması Kovid-19 salgınıyla mücadeleye atfen '2020 Kahramanları' olan Times Meydanı'ndaki kutlamada gösteriler akşam saat 18.00'de başlayarak 12.30'a kadar sürdü.

4 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

Aktör Jonathan Bennett tarafından sunulan yeni yıl kutlama programı, reklamsız olarak televizyon kanalları ve internet üzerinden halkın izlenimine sunuldu. Ulusal kanallar kendi sunucu ve muhabirleri ile zaman zaman Times Meydanı'na canlı bağlanarak kutlama programında kendi akışını oluşturdu.

5 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

CYNDI LAUPER, JENNIFER LOPEZ...

Değişik pop müzik ve dans gruplarının performanslarını sergilediği kutlamalar kapsamında Jennifer Lopez ve Cyndi Lauper gibi dünyaca ünlü sanatçılar konser verdi.

6 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

Saatlerin gece yarısı 23.59'u gösterdiğinde, New York Belediye Başkanı Bill de Blasio ile salgında ön saflarda mücadele eden temel hizmet çalışanı temsilcileri, 60 saniyede düşecek olan kristal topun düğmesine bastı. Enerji tasarruflu 32 binden fazla LED ampulünden oluşan 3,6 metre çapında ve yaklaşık 5,5 ton ağırlığındaki kristal top geri sayım ile 21 metrelik bir direkten aşağı bırakıldı.

7 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

Kristal topla birlikte yeni yılın ilk dakikalarında binalardan bırakılan 1360 kilogram konfeti yağmuru ve piroteknik gösteri, Times Meydanı'nda güzel görüntüler oluşturdu.

8 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

Ulusal kanallar, internet portalları ve sosyal medya aplikasyonları üzerinden canlı yayınlanan Times Meydanı'ndaki kutlamaları dünya genelinde yaklaşık bir milyar kişinin izlediği tahmin ediliyor.

10 / 10 Jennifer Lopez şov yaptı!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap