SON DAKİKA

Foto Galeri > Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

11 Şubat 2019 Pazartesi - 10:54

1 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Galatasaray, Trabzonspor'u 3-1 yenerken maçın hakemi Ümit Öztürk, saha içindeki kararlarıyla tartışma konusu oldu. Spor yorumcuları, maçın ardından hakem Ümit Öztürk ve MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nu yerden yere vurdu.

2 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Galatasaray, Trabzonspor'u 3-1 yendi; lider Başakşehir ile arasındaki puan farkını 6'ya indirdi. Sarı Kırmızılılar'da ilk olarak sahneye Diagne çıktı. Senegalli, 21. dakikada penaltıdan takımını 1-0 öne geçirdi.

3 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

"YUSUF NAMOĞLU ZARAR VERİYOR": Ahmet Çakar, Beyaz TV'de hakem Ümit Öztürk'ü çok sert sözlerle eleştirdi. Çakar, ''Yusuf Namoğlu Türk hakemliğine ağır zarar vermektedir. Son 2 haftada yaşanan olaylar MHK'nın tarafsız yapısını ortadan kaldırdı.

4 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

"DIAGNE'Yİ ATMAYAN HAKEM ART NİYETLİDİR": Çakar, Eğer hakem Diagne'yi ikinci sarıdan atmıyorsa o hakem kasıtlıdır. İstedikleri mahkemeye de versinler. Ben bilir kişiyim. Hepimiz yanlış penaltı verdik. Lafım yok.

5 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

"HAKEM, HAKEM OLSAYDI İLK YARIDA GALATASARAY 9 KİŞİ KALMIŞTI": Galatasaray'ın Trabzonspor'dan daha iyi oynadığını belirten Çakar, ''Galatasaray, Trabzonspor'dan iyi oynadı. Buna lafım yok. Ancak hakem, hakem olsaydı Galatasaray ilk yarıda 9 kişi kalırdı.'

6 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

''FETÖ'NÜN YARATTIĞI EN BÜYÜK HATLARINDAN BİRİ'': MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nu yerden yere vuran Serdar Ali Çelikler, ''Şimdi, bu ülkede ne yazık ki FETÖ'nün yarattığı en büyük fay hatlarından biri de

7 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Trabzon ve Fenerbahçe futbol takımlarının üzerinde kurulan gerilimdir. Hatta 7 Haziran seçimleri öncesi yapılan Fenerbahçe'ye bariz suikast girişimi de bu fay hattını kırmaya yönelikti. Şimdi ligin 2. yarısında, sürekli bu fay hattı kaşınıyorsa;

8 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Erzurum gibi bir şehir ilk kez futbol nedeniyle ayaklanıyorsa buradan ne çıkarmak gerekir?'' ifadelerini kullandı.

9 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

'BU KURUM DEĞİŞTİRİLMELİ': MHK'nin değişmesi gerektiğini belirten Çelikler, ''MHK ve başkanı Namoğlu Türk toplumsal hayatı ve siyaseti için de ciddi yük haline gelmiştir. Bu kurum ya değiştirilmeli ya değiştirilmelidir..

10 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

''SANA NE BE HAKEM'' Ümit Öztürk'ü topa tuan Rıdvan Dilmen ise, ''Bir hakem maalesef maçın önüne böyle geçer, maçtaki pozitif havayı böyle bozar. Sana ne be hakem, niye bozmaya çalışıyorsun?

11 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Niye MHK'yı zor durumda bırakıyorsun? Niye maçın önüne geçip, keyifleri kaçırıyorsun?. Hakem Ümit Öztürk maçın önüne geçti. Sanane hakem? Niye MHK'yi de zor durumda bırakıyorsun?

12 / 12 Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası bomba FETÖ iddiası

Marcao, Ekuban'ın ayağına kontrolsüz bir şekilde bastı. Fatih Terim de izlese Trabzonspor'un penaltısı verilmeliydi söyler. 3-2 olacaktı maç. Diagne ise ikinci sarıdan atılmalıydı.'' dedi.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap