SON DAKİKA

Foto Galeri > Ece Seçkin: Macera başlıyor

Ece Seçkin: Macera başlıyor

15 Eylül 2021 Çarşamba - 10:02

Yaklaşık dört yıldır aşk yaşayan popçu Ece Seçkin ile pilot Çağrı Terlemez, yarın dünyaevine girecek.

1 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

Yaklaşık dört yıldır aşk yaşayan popçu Ece Seçkin ile pilot Çağrı Terlemez, yarın dünyaevine girecek. Mutlu birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya hazırlanan ikiliden Seçkin, 12 Eylül'de 30 yaşına bastı.

2 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

"ÇOK HEYECAN VERİCİ VE ÇOK ÖZEL"

Çifte mutluluk yaşayan Ece Seçkin, duygularını Instagram'dan yaptığı paylaşımla dile getirdi. Yeni fotoğraflarını 1,8 milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yayınlayan Seçkin, "Hem 30 olmak hem de 3 gün sonra hayatımda yepyeni ve sonsuz olmasını dilediğim bir başlangıca imza atacak olmak hem çok heyecan verici, hem de çok özel..." dedi.

3 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

"MACERA BAŞLIYOR!"

Ünlü şarkıcı, "Çok uzatmayacağım, uzatırsam yazarken ağlarım. Her şeyin planladığım zamanda, planladığım şekilde olmasına izin verdiği hayata çok teşekkür ederim. Sahnedeki 'o' kız olduğum için, beni 'o' kız yapan sahne arkasındaki herkese ve bugüne dek alkış tutan milyonlarca insana teşekkür ederim. Bugün beni arayan, mesaj atan, sevgi sözcüklerini esirgemeyen, bana sarılan, evimi saçlarımın renginde çiçek bahçelerine çeviren, beni aklından geçirip, içinden şans dileyen dahi herkese çok teşekkür ederim. Ve tabii ki 7 yıldır her gün bana bu peri masalını yaşatan uzun boylu o adama teşekkür ederim... Şükran doluyum… Hepinizi çok seviyorum. Unicorn’unuz artık 30! Hem de evleniyor..." şeklinde konuştu. Seçkin, son olarak sözlerini, "Macera başlıyor!" diyerek, noktaladı.

4 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

GELİNLİKLERİNİ HEDİYE EDECEK

Ayrıca şarkıcının kendisi için hazırlanan gelinlikleri de ihtiyaç sahibi olan hayranlarına hediye edeceği öğrenilmişti.

5 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

"GÜZEL BİR DÜĞÜN İSTİYORUZ"

Ece Seçkin, geçtiğimiz aylarda, "Pandemi olmasaydı 2020'nin Haziran ayında evlenmiş olacaktık. Dolayısıyla ailelerimiz de 'Haydi ama artık!' demeye başladı. Kısmetse düğünümüz eylül gibi olacak. Güzel bir düğün istiyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

6 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

2018 YILINDA NİŞANLANMIŞLARDI

Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez, 2018 yılında evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanmıştı.

7 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

Seçkin ile Terlemez, aile yakınları ve dostlarının katıldığı sade bir törenle nişan yüzüklerini takmıştı.

8 / 8 Ece Seçkin: Macera başlıyor

Kız isteme ve nişan töreninin bir arada yapıldığı geceden kareler, sosyal medyada paylaşılmıştı.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap