SON DAKİKA

Haber > Ekonomi > Albayrak 4 bin yatırımcıya seslenecek

Albayrak 4 bin yatırımcıya seslenecek

16 Ağustos 2018 Perşembe - 08:59

Düzenleyeceği telekonferans görüşmeyle küresel yatırımcıya direk ulaşacak olan Berat Albayrak, ABD ile yaşanan döviz krizi sonrasında Türk ekonomisine

Hazine ve Maliye Bakanlığından edinilen bilgilere göre, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın bugün yabancı yatırımcılarla telekonferans yoluyla gerçekleştireceği görüşme bugün Türkiye saatiyle 16.00'da, New York saatiyle 09.00'da yapılacak.

KATILIMCI SAYISI 4 BİNE YAKLAŞTI

Telekonferansa bin civarında katılımcı beklenirken, 3 bin 783 yabancı yatırımcı kayıt yaptırdı. Telekonferans görüşmesi için kayıtlar devam ederken, bu sayının, toplantı saatine kadar daha da artması bekleniyor. 

Bakan Albayrak bugün yaklaşık 4 bin yatırımcıya seslenecek 

Görüşme için daha önce bugüne kadar gerçekleştirilen telekonferans görüşmelerinde sağlanan katılımların çok üstünde kayıt gerçekleştiği belirtiliyor.

Yabancı yatırımcılarla ilk telekonferans görüşmesini gerçekleştirecek olan Bakan Albayrak, son ekonomik gelişmelerin ardından küresel yatırımcılara mesajlarını doğrudan iletecek.

Telekonferansa, ABD, Avrupa ve Ortadoğu'daki yatırımcılar başta olmak üzere, dünya genelinden katılım gerçekleşecek.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap