SON DAKİKA

Haber > Ekonomi > AK Parti'den heyecanlandıran ''asgari ücrete ek zam'' açıklaması!

AK Parti'den heyecanlandıran ''asgari ücrete ek zam'' açıklaması!

20 Mayıs 2022 Cuma - 11:35

"Asgari ücrette ikinci zam olacak mı?" sorusuna yanıt veren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Vatandaşımızın enflasyon ve olumsuz gelişmeler karşısında ezilmemesi için çalışmalar yapıyoruz" yanıtını verdi.

AK Parti MYK toplantısının ardından, açıklamalarda bulunan AKP sözcüsü Ömer Çelik, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ömer Çelik şunları söyledi: “Çalışma Bakanımız düzenli olarak açıklıyor. Sürekli olarak bir düzenleme yapıldıktan sonra ikinci bir düzenleme için çalışma yapılmıyor. Biz emekli, esnaf, çiftçi, genç arkadaşlarımızdan gelen talepleri yakın bir şekilde takip ediyoruz. Vatandaşımızın enflasyon ve olumsuz gelişmeler karşısında ezilmemesi için toplantılar yapıyoruz. Onların zamanlaması, içeriklendirilmesi Çalışma Bakanlığı açısından hangi takvimle yapıyorlar, şu anda bir şey söylemek erken. Onlar olgunlaştığı zaman bilgileri sizinle paylaşırız. Çeşitli sosyal kesimlerden bize iletilen talepler son derece sıkı bir takiple ve son derece sistematikle değerlendirilir."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
ÇALIŞMA BAKANI ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR YAPIYOR DEMİŞ ÖMER ÇELİK! ÇALIŞMA BAKANI 1 MAYISTA CUMHURBAŞKANI EMEKLİ MAAŞLARIYLA İLGİLİ BÜYÜK MÜJDELER VERECEK DEDİ İLKBAHARI BITIRIYORUZ 10 GÜN SONRA YAZ MEVSİMİNE GEÇECEZ YANİ MEVSIMLER BITİYOR HALEN BİR MÜJDE YOK ! SABRIMIZ TAŞIYOR MASAL ANLATMAYI BIRAKIP EKONOMIDE CİDDİ ADIMLAR BEKLIYORUZ !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
YA HALKIN ÇEKTİĞİ EKONOMİK SIKINTILARI ÇÖZÜN YADA DEFOLUN GİDİN O MİLLETVEKİLLİĞİ KOLTUĞUNDAN ÖMER CELİK DENEN ADAM ! YOK DÜNYADA EKONOMİK SIKINTI VARMIŞTA AYNI MASALLAR HEP ! AVRUPADA KAÇ İŞSİZ VAR TÜRKİYEDE KAÇ TANE ÖMER EFENDİ YADA AVRUPALI EMEKLİLERİN EMEKLİ MAAŞİ KAÇ PARA ÜLKEMİZDEKİ GARİBAN EMEKLİ AHMET AMCA MEHMET AMCANIN YADA EMİNE TEYZENİN MAAŞI KAÇ PARA ! UTANIN BİRAZ BAŞKA BOŞ ÖRNEKLERLE KENDİ BECERİKSİZLİKLERİNİ ÖRTMEYE ÇALIŞMAYIN EKONOMİYİ YÖNETEMIYORSUNUZ İŞTE BAL GİBİDE !
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
VATANDAŞI ENFLASYONA EZDİRMEMEYE CALIŞIYORLARMIŞDA AYNI HİKAYE ! KARDEŞIM BİR ÇAY KEYFİ VARDI HALKIN ONA ZAM GELMESİNİ ENGELLEYEMEDİNİZ NE MASAL ANLATIYORSUN ÖMER ÇELİK EFENDİ SEN ! HER GÜN HERŞEYE ZAM GELİYOR UMRUNUZDA DEĞİL ! EMEKLILER AY SONUNU GETİREMIYOR ! O KADAR ÜNIVERSİTE AÇTINIZ NERDEYSE ATANABILEN YOK İCLERİNDE ! KADINLARIN VE GENÇ ERKEKLERİN HEMEN HEMEN ÇOĞU İŞSİZ YADA AZ PARALI İŞLERDE GÜNÜ KURTARABİLME MÜCADELESİNDE ! ESNAF DESEN BATAKTA ! UTANMAZ ÖMER ÇELİK BUMU SENİN ENFLASYON MÜCADELEN BARİ İŞKEMBEDEN SALLAMA !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap