SON DAKİKA

Haber > Eğitim > MEB cevap anahtarını yayınladı!

MEB cevap anahtarını yayınladı!

16 Nisan 2019 Salı - 12:15

Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavının temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavının cevap anahtarını sitesinden yayımladı.
 
Adaylar, temel soru kitapçığı sınav sorularının tamamına, bugün saat 10.00'dan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden ulaşabilecekler.
ÖSYM'nin sitesinden yapılan duyuruya göre;
 
13 Nisan 2019 tarihinde uygulananDiyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavının (2019-DİB-MBSTS) Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarının % 10’u  aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.
 
Sınava başvuran adaylar Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına, 16 Nisan 2019 tarihinde  saat 10.00'dan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleriyle 10 gün süreyle erişebileceklerdir.
 
Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.


CEVAP ANAHTARI İÇİN TIKLAYINIZ
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap