SON DAKİKA

Haber > Dünya > Mülteci kampında korkunç cinayet

Mülteci kampında korkunç cinayet

24 Mayıs 2016 Salı - 15:15

İsveç’te geçtiğimiz Ocak ayında sığınmacı kampında görevli olan 22 yaşındaki genç bir kadın 15 yaşında Etiyopya kökenli bir mülteci tarafından vahşice

Mülteci kriziyle ilgili bir çok tartışma yaratan o cinayetin kan donduran görüntüleri ortaya çıktı.

Lübnan asıllı İsveç vatandaşı Alexandra Mezher isimli genç kadın çalıştığı mülteci kampında 15 yaşında Etiyopyalı Youssaf Khaliif Nuur isimli mülteci tarafından saldırıya uğramıştı. 15 yaşında olduğu düşünülen ancak dava sırasında yaşının 21 olduğu anlaşılan saldırganın 22 yaşındaki genç kadına tecavüz girişiminde bulunmuş ve Mezher'i öldürene kadar bıçaklamıştı.

Genç kadın ile mülteci arasında büyük bir kavganın yaşandığını ve her yerin kan gölüne döndüğü o görüntüler ortaya çıktı. Cinayetin ardından tutuklanan Youssaf Khaliif Nuur genç kadına saldırıda bulunduğunu hatırlamadığını iddia etti. Atrıca 15 yaşında olduğunu savunan saldırganın 21 yaşında olduğu belirtiliyor. Alexandra Mezher 14 ile 17 yaş arasında sığınmacı çocukların kaldığı kampta görevliydi. Kötü haberi alan ailesi genç kadının bir melek gibi oldukça iyilik sever, güleryüzlü ve sıcak bir insan olduğunu söyledi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap