Teknoloji

WhatsApp'ın yeni özelliği ne?

WhatsApp'ta uzun zamandır beklenen yazılanı geri alma özelliği çok yakında aktif hale geliyor.

28.Haziran.2017
WhatsApp'ın yeni özelliği ne?

Facebook'un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma platformu WhatsApp yeni özelliği ile gündemde. Pek çok kullanıcıyı yakından ilgilendiren bu özellik sayesinde yanlışlıkla gönderilen mesajlar konusu artık bir çözüme kovuşacak. WhatsApp'ta uzun zamandır beklenen yazılanı geri alma özelliği çok yakında aktif hale geliyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR SAYFASINI GÜNCELLEDİ

Sitesindeki 'Sıkça Sorulan Sorular' sayfasını günceleyen WhatsApp, iPhone, Android ve Windows Phone cihazlarında bir mesajın nası geri alınacağını açıkladı.

SSS-Sıkça Sorulan Sorular sayfasındaki bilgilere göre Geri Al özelliği ile bir grup veya bireysel mesajlaşma ekranında gönderilen mesajı geri almak mümkün.

Ancak bunun bir zaman kısıtlaması var. Gönderilen mesajı geri almak için en fazla 5 dakikanız var. Aksi takdirde mesajı geri alamıyorsunuz. Mesajı geri almayı başarıp başaramadığınızı ise 'mesaj geri alındı' ibaresini gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz.

CNN Türk'teki gilbiye göre mesajları geri almak için yapılacak işlem çok basit: Android'de mesaja dokunup basılı tutun, sonra Menü tuşuna basarak Geri al'a dokunun. iPhone ve Windows Phone'da mesaja dokunup basılı tutun, sonra Geri al'a dokunun.