Yaşar Aşçıoğlu; Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!'

Aşçıoğlu; ''Bu federasyon acilen gitmeli… gerekli destek verilirse, haksızlıkları yok etmek için TFF başkanlığı’na adayım...''

12.Şubat.2019
Yaşar Aşçıoğlu; Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır!'

“TFF’nin bugüne kadar durması yanlıştır. Nasıl, işlerini doğru yapamadıkları için belediye başkanları görevden alınıyorsa, Demirören ve yönetimi de işten el çektirilmelidir. Yerini seçime kadar yeni başkan atanmalıdır..”

SABRIMIZI TAŞIRDILAR

TÜRKİYE Futbol Federasyonu’ndaki görevinden 2017 yılında istifa eden Yaşar Aşçıoğlu, Karadeniz’e olay açıklamalar yaptı. Son dönem Türk futbolunda yaşanan olaylar üzerine konuşan Yaşar Aşçıoğlu’nun hedefinde TFF vardı. Sözlerine, “Bu federasyon acilen gitmeli” diye başlayan Yaşar Aşçıoğlu, Galatasaray-Trabzonspor maçında yaşanan hakem hatalarının artık sabırları taşırdığına dikkat çekti.

GEÇİCİ BAŞKAN ATANSIN

İŞTE AŞÇIOĞLU’NUN o sözleri: Bu federasyon acilen gitmelidir. Bugüne kadar durması yanlıştır. Nasıl, işlerini doğru yapmadıkları için bazı belediye başkanları görevinden alınıyorsa, TFF de acilen işten el çektirilmeli ve yerlerine seçim olana dek geçici başkan atanmalıdır. Elbette bu koltuk sahipsiz kalmaz. Ben de Yaşar Aşçıoğlu olarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na adayım diyorum.

Haber: Osman BAŞKIR

BAKANLAR DESTEK OLURSA

ANCAK bunun için ‘Ben adayım’ demek yeterli değil. Trabzon lobisi bu konuda destek olmalı. Mecliste 4 bakanımız var. Onlarca vekilimiz var. Artık Trabzon’dan birisinin TFF Başkanı olma zamanı geldi. Trabzonlu adildir. O koltuğu hak ettiği gibi yönetir. İddialı konuşuyorum, ben TFF Başkanı olursam, Türk futboluna adalet gelecek. Avrupa’da söz sahibi olacağız. Kendi gençlerimizle her alanda başarılara koşacağız.