SON DAKİKA

Haber > Ünal Karaman: ''Oyuncularım çalışmalarının karşılı

Ünal Karaman: ''Oyuncularım çalışmalarının karşılı

15 Temmuz 2018 Pazar - 17:42

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, yeni sezon öncesi NK Triglav Kranj karşı oynadıkları ilk hazırlık maçında alınan galibiyetin iyi bir başlan

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman maçın ardından yaptığı açıklamada, yoğun antrenman temposuna rağmen oyuncularının özverili ve yüksek tempoda bir maç oynadığını belirterek, İyi bir başlangıç ve iyi bir moral oldu. En azından oyuncularımın çalışmalarının karşılığını alması açısından iyi oldu. O açıdan bizim için sevindirici oldu. Tüm oyuncularıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir anda her şeyin dört dörtlük olmasını beklemek hayal kırıklığı olur. Oyuncular sahada ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Bu yoğun tempoya rağmen bunu yaptılar diye konuştu.

BURAK'IN AMELİYAT RİSKİ VAR

Karaman, İstanbula kontrole giden ve ameliyat riski bulunan Burak Yılmaz ile ilgili olarak ise Burakın sol kasığında biraz ağrısı oldu. Pazartesi doktor kontrolü var. Kontrolden sonra durumu netlik kazanacak. Kontrole giden her oyuncunun belli riskleri (ameliyat) var. Biz sonuçta hekim değiliz. En iyi kararı versin diye doktora gönderdi. Dolayısı ile doktorun vereceği karar bizim için önemli. Biz de pazartesi gününü bekliyoruz diyerek açıklamalarını tamamladı.

TARAFTARLAR KARAMAN'A ÇİKOLATA VERDİLER

Bu arada Trabzonspor taraftarları maçın ardından teknik direktör Ünal Karamana Almanyadan getirdikleri çikolatayı ikram etti.

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap