Trabzonspor iki oyuncuyu imzaya çağıracak

Trabzonspor’da gözler İsviçre’den gelecek habere çevrildi. FIFA; transfer yasağını kaldırırsa, bordo-mavililer bir süredir görüşme halinde olduğu stoper Savic ve kaleci Altay Bayındır’ı imzaya çağıracak.

11.Ocak.2019
Trabzonspor iki oyuncuyu imzaya çağıracak

Karadeniz Gazetesi / Spor Servisi // Bordo-Mavili taraftarlar 4 gözle transfer beklerken Trabzonspor yönetiminin gözü de bugün İsviçre’den gelecek haberde. FIFA, Trabzonspor’la ilgili transfer yasağını kaldırırsa yönetim hemen hareke geçecek. Transfer listesinin başında ilk kez Karadeniz’in yazdığı Vujadin Savic var. Bordo-mavili kurmaylar, Savic transferi için kulübü Kızılyıldız’la ve oyuncunun menajeriyle görüşmüş ve prensipte anlaşmıştı. 28 yaşındaki stoper de Trabzonspor’u çok istiyor.

ÖNCELİK İKİSİNDE

Gündemdeki diğer isim ise yine dün ilk kez Karadeniz’in tüm Türkiye’ye duyurduğu Ankaragücü’nün kalecisi Altay Bayındır. 20 yaşında olan Altay için de yapılan görüşmeler olumlu. Bugün transferle ilgili çıkacak olumlu kararın ardından yönetim harekete geçecek. Önce Savic, ardından ise Altay imza için Trabzon’a çağrılacak. Her 2 oyuncunun kulüpleriyle de gerekli anlaşma sağlandı.