Lawrence ısrarı!

03.Ocak.2018
Lawrence ısrarı!

Jamaikalı oyuncunun menajeri Özkan, “Ben Trabzonspor’a bu ismi kazandırmak istiyorum. Transfer gerçekleşsin 1 lira bile menajerlik ücreti almayacağım” dedi

Trabzonspor’un ara transfer döneminde gündemine getirilen Kemar Lawrence'ın menajeri önemli açıklamalar yaptı. Hollanda'da yaşayan ve Trabzonspor taraftarı olan Sezer Özkan “Kemar Lawrence'ın Türkiye hakkı bize ait. Trabzonspor taraftarıyım. Bu oyuncuyla ile ilgili ailesine kadar bağlantım var. Oyuncu için sadece Trabzonspor ile görüştük. Trabzonspor oyuncuyu inceleyecek. Bu transfer gerçekleşsin bir lira bile menajerlik ücreti almayacağım” dedi.

Oyuncuyu İngiltere'den Everton’nun da istediğini kaydeden Özkan, “Orada çalışma izni sorunu var. Ben Trabzonspor'a bu oyuncuyu kazandırmak istiyorum. Oyuncu gerçekten karakterli bir isim. Oyuncunun 2019 Mayıs ayına kadar New York Red Bull takımı ile sözleşmesi var. Lawrence’nin 1,5 yada 2 milyon Euro bonservis ücreti bulunuyor. Bu oyuncu iki sene içinde 8-9 milyon Euro teklif alabilecek bir oyuncu” iddiasında bulundu.