KENETLENiRSEK KORKULACAK BiR ŞEY YOK!

Çalımbay, “Avrupa kupalarına katılma konusunda her şey bize bağlı” dedi ve ekledi:

26.Nisan.2018
KENETLENiRSEK KORKULACAK BiR ŞEY YOK!

Rıza Çalımbay, “Kalan 4 maçtan alnımızın akıyla çıkarak işimizi bitirmemiz gerekiyor. Bana göre en önemli maç Antalyaspor maçı. Kazandığımız takdirde şansımız çok yüksek olacak" diye konuştu.

FUTBOL İYİ AMA...

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, herkesin kenetlenmesi ve takıma sonuna kadar destek vermesi gerektiğini belirterek, "Kenetlenirsek korkulacak bir şey yok, kenetlenmezsek var. Kalan 4 maçtan alnımızın akıyla çıkarak işimizi bitirmemiz gerekiyor" dedi. Çalımbay, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, ligin son 2 haftasında takımının oynadığı futboldan memnun olduğunu ancak aldıkları sonuçlardan dolayı mutlu olmadığını söyledi.

KİMSE DİYEMEZ

İki karşılaşmada da çok sayıda gol pozisyonu ürettiklerini belirten Çalımbay, şöyle devam etti: "Özellikle son maçta kaçırdığımız gollerden memnun değiliz. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirmemiz gerekiyordu ama hiç kimse 'bu, takım için mücadele etmedi' diyemez. Böyle maçlarda biraz daha hırslı, istekli olmamız gerekiyor. Bu tarz maçlar riskli ve dikkat etmemiz gereken maçlar."

BİZE BAĞLI

Çalımbay, "Her şeye rağmen kalan 4 maçı iyi bitirmemiz gerekiyor. Herkesin kenetlenmesi, takıma sonuna kadar destek olması gerekiyor. Kenetlenirsek korkulacak bir şey yok, kenetlenmezsek var. Kalan 4 maçtan alnımızın akıyla çıkarak işimizi bitirmemiz gerekiyor. Avrupa kupalarına katılma konusunda her şey bize bağlı. Kimsenin elinde değil. Bana göre en önemli maç Antalyaspor maçı. Kazandığımız takdirde şansımız çok yüksek olacak” dedi.