Kamil Ahmet çok üzgün!

23.Nisan.2018
Kamil Ahmet çok üzgün!

Sivasspor karşılaşmasının 40’ıncı dakikasında sağ diz iç yan bağlarından sakatlanan ve sezonu kapattığı açıklanan Kamil Ahmet Çörekçi, “Üzerimde bir şanssızlık var” dedi.

SEZONU KAPATTI

Trabzonspor’un Süper Lig’in 30’uncu haftasında konuk ettiği ve 2-0 yenildiği Sivasspor maçında sakatlanan Kamil Ahmet Çörekçi büyük üzüntü yaşıyor. Karşılaşmanın 40’ıncı dakikasında sağ dizinden sakatlanan ve yapılan kontrollerinde iç yan bağında yaralanma meydana geldiği ve sezonu kapattığı açıklanan 25 yaşındaki sağbekin yakın çevresine istikrarlı bir şekilde forma giyerken yaşadığı sakatlığı şanssızlığa bağladı.

HER ŞERDE HAYIR VARDIR

Sezonun ikinci yarısının başında üst üste 4 maçta 90 dakika görev yapan Kamil Ahmet, ligin 22.haftasındaki Başakşehir maçının ardından yaşadığı sakatlık nedeniyle de 5 hafta takımdan uzak kalmıştı. 28.haftadaki Kayserispor maçıyla formasına kavuşan Kamil, her hafta üzerine koyarak oynuyordu. Sivasspor maçında sakatlanan Kamil, “Her şerde bir hayır vardır ancak forma istikrarı yakaladığım dönemde bu sakatlık keşke olmasaydı” diyerek üzüntüsünü belirtti.