KALDIRIN BAŞINIZI!

Başakşehir maçına odaklanmaları gerektiğini söyleyen Çalımbay, “Şimdi ahlanıpvahlanma zamanı değil. Bu takımı nasıl ayağa kaldırırız onun hesabını yapma zamanıdır” dedi.

13.Şubat.2018
KALDIRIN BAŞINIZI!

ÇIKIŞ ZAMANI

Ligde son 5 maçını beraberlikle tamamlayarak hayal kırıklığı yaratan Trabzonspor’da gözler hafta sonu sahasında oynayacağı Başakşehir maçına çevrilmiş durumda. Bordo-Mavililer zorlu mücadeleye kazanarak üzerindeki karabulutları dağıtmanın hesabını yaparken teknik direktör Rıza Çalımbay futbolcularına uyarılarda bulunuyor. Deneyimli teknik adam oyuncularından zorlu maça odaklanmalarını isterken bu maçın kendileri için çıkış olacağını onlara anlatıyor.

İYİ BİR FIRSAT

Şimdi ahlanıpvahlanmanın zamanı olmadığını dile getiren Rıza Çalımbay, “Şimdi tek vücut olup takımı ayağa kaldırma zamanıdır. Başakşehirspor maçı bunun için iyi bir fırsat. Zorlu mücadeleyi her ne olursa olsun kazanmak zorundayız. Burada taraftarlarımıza da büyük iş düşecek. Başakşehir maçında yanımızda olsunlar. İnanıyorum ki beraberlik halkasına son vererek üst sıralar için yeniden umutlanacağız” şeklinde görüşlerini ifade etti.