Eğer doğruysa büyük skandal!

Trabzonspor'da Burak Yılmaz, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür ve Sosa şimdiden kulüp bakmaya başladı.

20.Mart.2018
Eğer doğruysa büyük skandal!

Malatyaspor maçında 4 gollü galibiyet alan Trabzonspor'da Yusuf Yazıcı, Sosa, Abdülkadir ve Burak Yılmaz takımdan ayrılmayı kafasına koydu.

Trabzonspor, son iki maçını galibiyetle kapatıp çıkışa geçse de arka planda büyük sıkıntılar yaşanıyor. Olağanüstü Genel Kurul'a sadece 9 gün kalmasına karşın ortaya henüz bir başkan adayı çıkmadı. Muharrem Usta'nın yeniden göreve talip olup olmayacağı belirsizliğini korurken sadece primlerle idare eden oyuncular, şimdiden kulüp bakmaya başladı.

Skor'un haberine göre; Bordo-Mavililerde Başta Burak Yılmaz, Jose Sosa'nın ayrılmayı kafasına koyduğu öğrenildi. Öte yandan takımın genç yetenekleri Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın da özellikle Avrupa takımlarından gelen teklifleri değerlendirmeye aldığı öne sürüldü.

SKOR

Bu haberden sonra Trabzonspor sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Açıklamada; ''Bugün ulusal bir gazetede yer alan ve bazı internet sitelerinde de kaynak gösterilerek kullanılan "Trabzonspor'da dört isim ayrılıyor" başlıklı haber gerçek dışıdır. Masa başında kurgulanarak servis edilen söz konusu haberle ilgili hukuki işlem başlatılmıştır.'' denildi.