Çalımbay'dan: Bizim işimiz değil!

09.Şubat.2018
Çalımbay'dan: Bizim işimiz değil!

KAOS ORTAMI YARATMAYA ÇALIŞIYORLAR

Son maçlarımızda harika oynadık. Çok pozisyonumuz vardı, verilmeyen penaltımız vardı. Fenerbahçe maçında ise karşılaşma bitmek üzereyken son dakikalarda gol yememiz kötü oldu. Bunlar bir şansızlık silsilesi. Oynadığımız oyun çok iyi. Fakat burada olayları inanılmaz şekilde abartıyorlar ve kaos ortamı yaratmaya çalışıyorlar.Castillo zaten burada, devre arasında sadece Bongondo ve Volkan Şen gitti. Nedeni ise; kadronun kalabalık olması ve arkadaşlarımızın şans bulmak istemesi oldu.

BÜYÜK CAMİALARDA BEKLENTİ ÇOK FAZLA

Ben elimizdeki kadroyla en iyisini yapacağımıza inanıyorum. Onazi'nin ailevi çok önemli problemi vardı onun için ülkesine gitti bugün aramıza katılacak. Şu anda en büyük sıkıntımız Burak Yılmaz'ın sakatlığı.Anadolu takımlarında buna Trabzonspor'u katmıyorum. Deplasmanda berabere kalırsanız, galibiyet gibi algılanır. Ama büyük camialarda beklenti çok çok fazla. Benim Kasımpaşa'da olduğum dönemde 16 puanım hakem hatalarıyla çöpe gitti. Dünyada bir ilk oldu ve arkadaşımız hakemliği bıraktı.

HAKEMLERLE İLGİLİ KONUŞMAK BİZİM İŞİMİZ DEĞİL

Hiçbir teknik direktör, hakem hata yapmadan konuşmaz. Bu hatalar direkt teknik direktörün kariyerini etkiliyor. Hakem arkadaşlarımızın dikkat etmesi gerekiyor. Bu hafta bizim net penaltımızı vermiyorsunuz ve biz puan alamadık. Trabzon'da mağlup ol, berabere kal eleştiriyorlar fakat galip geldiğimizde de eleştiriyorlar. Hakem konusunda son diyeceklerim. Hakemlerle ilgili konuşmak bizim işimiz değil, bu konuda bir yetkili olmalı ve o arkadaşımız konuşmalı.