Burak Yılmaz yorumculara sordu!

24.Şubat.2018
Burak Yılmaz yorumculara sordu!

Trabzonspor’un golcü futbolcusu Burak Yılmaz, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından açıklamalar yaptı. Bu maçta 1 gol kaydeden ve cezalı olduğu için sonraki haftada Beşiktaş'a karşı oynayamayacak golcü oyuncu, yayıncı kuruluşa verdiği röportajda çarpıcı sözlere imza attı.

Burak Yılmaz’ın açıklamaları şöyle;

“Sahada babanı bile tanımayacaksın”

Bir kere gol goldür. Nasıl attığımın önemi yok. Kafamla, gözümle… Top girsin de nasıl girerse girsin. Sezon başından beri sıkıntılarımız var. Bunda hepimizin suçu var. Hatalarımızın ve eksiklerimizin farkındayız. Üstünde çalışıyoruz. Biz buraya kazanmak için geldik. Alanyaspor’un durumunu da biliyoruz. Ama futbol bu. Sahada babanı bile tanımayacaksın. Biz böyle gördük, böyle öğrendik.

Burak Yılmaz’dan yorumculara sorular…

Değerli yorumculara soruyorum. Benim pozisyonum sarı kart mıydı? Sosa’nın penaltısı penaltı mıydı? Hakemlere bir şey söylemek istemiyorum ama hep bizim aleyhimize yapılıyor. Yorumculara soruyorum. Benim pozisyonum sarı kart mı? Sosa’nın pozisyonu penaltı değil mi? Hakemlerin hataları üzücü. Biz de inşallah bir seri yakalarız.

Gol krallığı hakkında

Sadece gol kralı olmak çok fazla bir şey değil. Gomis hedefe yürüyor. Eğer şampiyon olacaksa gol kralı da o olsun. İkisinden birini olmayınca diğeri eksik kalır. Ben gol kralı olurum olmam. Ama ben Trabzonspor için canımı veririm. Eleştiriler umrumda değil demiyorum ama eleştirileri kafama takacak yaşı da geçtim. Burdan selam olsun.

AJANSSPOR