Stres attılar

09.Ekim.2017

Eyidir böyle maçlar. Dostlar çoğalır, adın duyulur, reyting artar, hoca ve futbolcu rahatlar, stres atar... Kağıt gibi rakip, keyfince oynuyorlar hiç zorlamadan, sıkmadan, zenginlikten olsa gerek. Rakı ve şarap yasak, oryantal geçiyorlar. İyi de Barcelona kaptanının ne işi var burada? Xavi ne alaka? Arap işi desem ayıp olacak.

Portekiz'den yüz yaşında hoca getirmişler. Şekilsiz, şemalsiz, elle tutulur bir topçusu yok, bir eli yağ, bir eli bal, keyiften boğuluyorlar.  Ömrümü futbola verdim, ha böyle bir gün yaşamadım. Şans işte...  Şu seviye bir takımla maç yapmanın ne faydası olur bulmaya çalışıyorum. Genç takımla oynasan daha bir zorlanırsın...

Ne var bu Katarlılarla aramızda bir çözebilsem! Ligin lideri izni kısa tuttu, çalışıyor. Bizim hoca üç gün ara, şu yolculuk, maç, yine izin, Akhisar maçına mazeret olmasa bari. Sezonun en kritik maçını oynayacak Trabzonspor. Beğenmeyip yolladıklarımız, beğenip yıldız saydıklarımıza karşı oynayacaklar. Kötü bir duygudur kapı dışarı edilmek.

Son nefese kadar çıkmaz aklından ödeştirmek için fırsat kollarsın...  Maçın yorumu: Mükemmel oynadı Trabzonspor. Rakibi sahadan sildi, ilk on bir ve sonradan girenler harika! Hatasız oynadılar. Şu kadar üstün oynadığını görmeyeli çok zaman olmuş.