Selçuk da gelsin!

Trabzonspor yönetiminin Çin’de yaptığı görüşmede Burak Yılmaz’ın Selçuk İnan’ın da transfer edilmesi konusunda istekte bulunduğu ortaya çıktı.

12.Ağustos.2017
Selçuk da gelsin!

Trabzonspor’da ‘Selçuk İnan transfer edilecek mi edilmeyecek mi?’ sorusu gündemi meşgul ederken Burak Yılmaz’ın imza töreninde sarfettiği, “Selçuk İnan ile her yerde oynamak isterim, her yerde beraber olmak isterim" sözlerinin Çin’e dayandığı ortaya çıktı. Trabzonspor yönetiminin transfer görüşmelerinde bulunduğu masada Burak Yılmaz’ın Selçuk İnan ile birlikte oynamak istediğini söylediği öğrenildi.

Burak Yılmaz’ın yapılan görüşmede, “Selçuk ile sahada iyi bir uyumumuz var. Bunun da takıma pozitif bir etki yapacağını düşünüyorum. Ayrıca Ersun hocamız da kendisini yakından tanıyor ve önemli katkıda bulunacağının farkında. Açık söylemek gerekirse Selçuk gelirse bu işten Trabzonspor kazançlı çıkacaktır” dediği öğrenildi. Selçuk İnan isminin hala Trabzonspor yönetiminin masasında durduğu, Yanal’ın onay vermesi durumunda bu transferin gerçekleşeceği bilgisine ulaşıldı.