Oyunumuzun karşılığını alamıyoruz

Teknik patron Hamdi Zıvalıoğlu, “Golü daha erken bulsaydık öne geçebilirdik. Cizre önünde iyi bir oyun sergiledik. Oyunumuzun karşılığı beraberlik değildi”

10.Ekim.2018
Oyunumuzun karşılığını alamıyoruz

TFF 3. Lig 3. Grup’ta 3 haftadır kazanamayan 1461 Trabzon’da keyifler kaçtı. Son oynadıkları Cizre maçında galibiyeti hak eden taraf olduklarını ancak 1 puana razı olduklarını söyleyen teknik patron Hamdi Zıvalıoğlu, “Maça iyi başladık. Oyunun kontrolü bizdeydi. Sahada yapılması gerekenleri yapıyorduk. Öne de geçtik. Pozisyon vermeden şanssız bir penaltıyla durum 1-1’e geldi. İkinci yarı yine ilk yarıdaki gibi etkili futbolunuz devam etti. Ancak golü rakip buldu” ifadelerini kullandı.

KEYİFLİ BİR MAÇ OLACAK

GERİYE düşmelerine rağmen eşitliği yakaladıklarını söyleyen Zıvalıoğlu, “Eğer golü daha erken bulsaydık öne geçebilirdik. Çünkü oynadığımız oyun ruhu bunu gösteriyordu. İyi bir oyun sergiledik. Oyunumuzun karşılığı beraberlik değildi” dedi. Bu hafta oynayacakları Fatsa maçına da değinen deneyimli teknik adam, “Fatsa takımı oynamayı seven, oyun oynayarak galip gelmeye çalışan bir takım. Futbolseverlere keyifli bir maç izlettireceğimizi düşünüyorum” değerlendirmesini yaptı.