Mutlu son bizi bekliyor!

Çarşıbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Onur Kobya güçlü bir ekipli adım adım hedefe yürüdüklerini play-off sonunda BAL’a adını yazdıran ekip olacaklarını söyledi.

01.Ocak.2018
Mutlu son bizi bekliyor!

Trabzon 1.Amatör Küme B Grubu’nda play-off’u haftalar öncesinden garantileyen Çarşıbaşı Belediyespor’da keyifler yerinde. Kırmızı-Beyazlı Kulübün Başkanı Onur Kobya sezon büyük hedeflerle başladıklarını ilk hedeflerini gerçekleştirdiklerini söyledi. Asıl hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig olduğuna dikkat çeken Kobya, “Hedefe giden yolda ilk çeyreği başarıyla geçtik. Play-off’u da zirvede tamamlayıp Bölgesel Lig’e çıkacağız” dedi.

Yönetim Teknik ekip, oyuncu grubu ve taraftarlarıyla tek yürek olduklarını hatırlatan Kobya, “Kısa vadede Bölgesel Amatör Ligi hedefliyoruz. Ancak daha büyük düşüncelerimiz de var. Adım adım ilerlemek istiyoruz. Önümüzde daha zorlu bir yolculuk var. Yönetim kurulu olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Teknik ekip ve oyuncu grubumuzua da güvenimiz tam. Bu sezon ilk hedefimiz olans şampiyonluğu yaşamak önümüze bakmak istiyoruz” diye konuştu.