Medjani imzaladı

Trabzonspor Kulübü, serbest statüde bulunan savunma eski oyuncusu Carl Medjani ile bugün resmi imzayı attı.

11.Ocak.2017
Medjani imzaladı

Trabzonspor’un ikinci yarı sezon hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya Belek’te düzenlenecek olan imza töreninde Medjani resmi imzayı attı.

'TRABZON'UN 50.YIL HEDEFİ İÇİN BURADAYIM'

İmza töreninde konuşan Medjani şu açıklamalara yer verdi; ''Gidişimden bu yana bir çok şey değişti. Öncelikle başkan ve ekibi Gittiğimi zamanda ki hoca ve ekibi değişti. Kariyerimin en iyi sezonunu Trabzonspor’da geçirdim. Bu yüzden düşünüyorum Trabzonspor’da benim sürmesi gereken hikayem ar. Onu bitirmedim. O yüzden buraya geldim. Yeni gelen teknik heyet, başkan buraya beni çağırmak için ikna ettiler. Seneye Trabzonpor'un 50. Yılı olduğu için ve büyük hedefleri olduğu için buraya geldim ve buradayım. O işi hallettik. Davayı geçi çekme konusunda anlaştık..

'TARAFTARIN TUTKUSU BENİ ETKİLİYOR' ​

''Taraftarın tutkusu özellikle. Trabzon gibi bir şehirde yaşıyorsanız, futbolla yatıp kalkan şehirde yaşıyorsanız antrenmanlarda sürekli çalışmanız ve ciddi olmanız gerek. Taraftarlar futbolun içinde. Onlara kendinizi daha iyi göstermelisiniz. Yeni stadyum ile bu tutku daha fazla olacaktır. O yüzden daha fazla çalışıp onları futbolun içine alalım''

'GALATASARAY'A KARŞI GOL ATMAK İSTİYORUM'

 'Umarım tekrar o gollerimi atarım. Geçen sefer yaptığım gibi bir sezonda 8 gol atabilir miyiz onun sözün veremiyorum. Galatasaray’a karşı gollerim vardı. En iyisini yapmaya çalışıyorum. Takımın parçası olmak, takım olmak. Gol de olduğu zaman onun hediyesi oluyor. Umarım bir daha ki Galatasaray maçında da gol atarım. Galatasaray maçını bekliyorum'' SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ Bu arada Carl Medjani, dün gece takımın Antalya Belek’teki kampına katıldı. Takımın kamp yaptığı otelde teknik direktör Ersun Yanal ile bir görüşme yapan Medjani, sabah erken saatlerde ise Antalya’da sağlık kontrolünden geçirildi.

1.5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

Bordo mavililer Medjani için ödeyeceği yıllık ücretleri açıkladı. Cezayirli oyuncu ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan bordo mavililer KAP'a yağtığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ''Profesyonel futbolcu Carl Medjani ile 2017-2018 futbol sezonu sonuna kadar (1,5 yıllık) anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre oyuncuya; 2016 - 2017 futbol sezonu için 1.050.000.-EUR garanti ücret, 2017 - 2018 futbol sezonu için 1.050.000.-EUR garanti ücret ödenecektir'' Cezayirli oyuncun açıklamalarınu buradan takip edebileceksiniz.

Trabzonspor, Medjani ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı