Gümüşhanespor

BU KADRO BİZİ ŞAMPİYON YAPAR!

Gümüşhanespor Başkanı Kaya Büyükbayraktar takviye yapmayacaklarını belirtirken ellerindeki kadroyla başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi.

03.Ocak.2018
BU KADRO BİZİ ŞAMPİYON YAPAR!

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta ilk yarıyı lider olarak bitiren spor'>Gümüşhanespor ikinci yarı öncesinde kadrosuna takviye yapmayacak. Kırmızı-Beyazlı ekibin Başkanı Kaya Büyükbayraktar ellerindeki mevcut kadronun yeterli olduğunu belirtirken ekstra bir durum olmadığı sürece transferi düşünmediklerini söyledi.

Büyükbayraktar, “İkinci yarı için kadromuzun yeterli olduğunu düşünüyoruz. Şuan için ekstra bir durum olmadığı sürece transfer yapmayı düşünmüyoruz. Elimizdeki kadroyla mücadele edeceğiz. Geniş bir kadroya sahibiz. İlk yarıda sakat oyuncularımız vardı. Devre arası bu anlamda bizim için iyi oldu. İkinci yarıda aynı kadroyla mücadele edeceğiz” dedi

Mutlu sona ulaşacağız

Gümüşhanespor Başkanı Kaya Büyükbayraktar, sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını ifade etti. Başkan Büyükbayraktar, “İlk yarıda iyi bir performans ortaya koyduk.  İç sahada Altay’a mağlup olarak uzun süre sonra yenilgi aldık. Eğer Altay’a mağlup olmasıydık yüzde 60 şampiyonluk ipini biz göğüsleriz diyebilirdim. Ama yinede güçlü kadromuz ile mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.