Gücümüzü gösterelim!

Bordo-Mavili takımın teknik patronu, “Önümüzde 7 maç var ve her maç bizim için final. Avrupalı olmak istiyorsak önce Antalyaspor’u yenmeliyiz” dedi.

21.Nisan.2017
Gücümüzü gösterelim!

7 FİNAL MAÇI

Trabzonspor’da Teknik Direktör Ersun Yanal, önceki akşam oyuncularıyla antrenman öncesi toplantı yaptı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde yapılan toplantıda Yanal, oyuncularına ikinci yarıda gösterdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ederken henüz ligin bitmediğini ve 7 maçlarının daha kaldığını hatırlattı. Yanal’ın, kalan haftalarda da üst düzey performans beklediğinin altını çizerek, “Bu 7 maç gelecek sezon için de bize ışık tutacak” dediği belirlendi.

GÜVENİM TAM

Deneyimli teknik adamın “Avrupa hedefimiz doğrultusunda 7 final maçı oynayacağız. Bu periyodu çok iyi değerlendirip en yüksek puanı almak yakışır bize. Sadece oyuna, rakiplere motive olun. Antalyaspor asla hafife alınmaması gereken bir rakip. Hepinize güvenim tam. Rakibimiz karşısında 90 dakika koşan, coşkulu bir takım istiyorum. Bu maçı kazasız atlatırsak yukarıdaki rakiplerimizi yakalama şansımız artacak. Gücümüzü gösterme zamanı” şeklinde motivasyon konuşması yaptığı öğrenildi.