SON DAKİKA

Haber > Çotanaklarda 51. yıl coşkusu!

Çotanaklarda 51. yıl coşkusu!

16.04.2018 10:30:00

Yeşil-Beyazlılar dün kuruluşunun 51. yıl dönümü kutlarken yürüyüşe geniş katılım oldu.

Akın Çorap Giresunspor'un 51. kuruluş yıl dönümü kutlandı. Giresunsporlu yöneticiler, taraftarlar, altyapı oyuncuları, kentteki bürokratlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden oluşan grup, kutlama etkinliği kapsamında Gazi Caddesi'nden Cumhuriyet Meydanı'na yürüdü. Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, burada yaptığı konuşmada, kulübün 51. yılını kutlayarak, herkesin yeşil-beyaza olan aşkını haykırmak için bir araya geldiğini söyledi. Sarıfakıoğulları, "Nasıl yağmur çamur demeyip peşinde koştuysak inşallah bundan sonra da devam edecek. Yensek de yenilsek de bu renklere gönül verdik, takıma destek veren herkesi kutluyorum" dedi.

 

Akın Çorap Giresunspor Başkanı Bozbağ ise görevi devraldıkları 7 sene önceki durumla gelinen nokta arasında fark olduğunu belirterek, "Bu sadece benim yaptığım bir şey değil, tüm şehrin emeği var. Giresunlulara çok teşekkür ediyorum. Bu memleketin sevgiye, birlik beraberliğe ihtiyacı var. Son günlerde Giresunspor'u belli kesim çökertmeye çalışıyor ama dimdik ayaktayız. Bir kulüp aldığı netice ile değil arma ile sevilir, o yüzden diyorum ki Giresunspor'a hep beraber sahip çıkalım” dedi. Karadeniz'de sadece Çaykur Rizespor ve Giresunspor'un mali açıdan ayakta olduğunu ifade eden Bozbağ, "Geri kalanlar borç içerisinde. Yaklaşık bir aydır UEFA yetkilileri inceleme yapıyor, UEFA lisansı için başvurduk. Giresunspor, Giresun'un gururu olmaya devam edecek." değerlendirmesinde bulundu.

Hasan Ali Tütüncü tezahüratları

Yeşil-Beyazlı taraftarlar dünkü yürüyüşte Giresunspor’un bugünlere gelmesinde çok büyük emekleri bulunan Giresunspor Kulüp Başkan Vekili Merhum Hasan Ali Tütüncü’yü unutmadılar. Çotanaklar, tören esnasında yaptıkları, “Hasan Ali Tütüncü” tezahüratlarıyla, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle 5 Eylül 2017 tarihinde aramızdan ayrılan Hasan Ali Tütüncü’yü bir kez daha yad ettiler.

 

YORUMLAR

255

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap