Giresunspor’da hazırlıklar tamamlandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Yücel İldiz, Antalya'da 2 Ocak'tan bu yana sürdürdükleri devre arası kampını yarın sabah yapacakları son çalışmanın ardından tamamlayacaklarını söyledi.

11.Ocak.2017
Giresunspor’da hazırlıklar tamamlandı

İldiz, Antalya'da istedikleri  düzeyde bir kamp dönemi geçirdiklerini belirtti.

Devre arası çalışma döneminde, hem kendisinin takımı daha yakından  tanıma, hem de ligin ikinci yarısı öncesi eksiklikleri giderme fırsatı  yakaladıklarını vurgulayan İldiz, "Ligin ilk devresinin bitimine 6 hafta kala  göreve gelmiştim. Antalya kampı takımı daha iyi tanıma ve eksiklikleri görme  adına benim için de çok iyi oldu. İstediğimiz düzeyde bir kamp geçirdik.  Eksikliklerimizi gidermenin yanı sıra kadromuzu da güçlendirerek lige hazır  duruma geldik. Burada 12 günlük çalışma fırsatı yakaladık." diye konuştu.

İldiz, 16 Ocak Pazartesi günü Büyükşehir Gaziantepspor'u konuk  edeceklerini, hedeflerinin zorlu maçtan 3 puanla ayrılarak ikinci devreye iyi bir  başlangıç yapmak olduğunu kaydetti.

Ligde başarıyı yakalama adına özellikle iç saha maçlarını mutlaka  kazanmaları gerektiğine işaret eden deneyimli teknik adam, şu ifadeleri kullandı:

"Bizim bir hedefimiz var. Sezonun sonunda arzuladığımız yerde olmak  istiyorsak, ikinci devrede özellikle iç saha maçlarımızı kazanmak zorundayız.  Rakibimizin kim olduğunun hiç önemi yok. Büyükşehir Gaziantepspor karşılaşmasıyla  iç saha maçlarına başlayacağız. Bizim kadar onlar da sahaya kazanmak için  çıkacaklar ve sonuna kadar da 3 puan alma adına savaşacaklar. Bunun farkındayız  ve işimizin de kolay olmadığını biliyoruz."